Чемпіонат світу-2022: Німеччина врятувалась від поразки у матчі з Іспанією

Рятівником німецької команди став Ніклас Фюллькруг

Іспанія – Німеччина (Фото: fifa.com)

На ЧС-2022 у Катарі проходять поєдинки другого туру групового етапу. У матчі групи Е зійшлися два гранди європейського футболу. Збірній Іспанії протистояла команда Німеччини.

У неділю, 27 листопада, на ЧС-2022 поєдинки другого туру проводили команди групи Е. Збірна Іспанії зустрічалась зі збірною Німеччини.

Іспанія: Сімон, Карвахаль, Лапорт, Родрі, Альба, Гаві, Бускетс, Педрі, Торрес, Асенсіо, Ольмо.

Запасні: Санчес, Рая, Аспілікуета, Гарсія, Торрес, Льоренте, Мората, Коке, Вільямс, Бальде, Гільямон, Піно, Солер, Сарабія, Фаті.

Німеччина: Ноєр, Керер, Зюле, Рюдігер, Раум, Кімміх, Горецка, Гнабрі, Гюндоган, Мусіала, Мюллер.

Запасні: Трапп, тер Штеген, Гінтер, Гаверц, Фюллькруг, Гьотце, Клостерманн, Брандт, Гофманн, Сане, Гюнтер, Шлоттербек, Адеємі, Белла-Котчап, Мукоко.

Перебіг матчу

Іспанія могла відкривати рахунок на 7-й хвилині. Ноєр перевів у поперечину м’яч після потужного удару Ольмо. Іспанці і надалі тримали м’яч і робили багато передач. У середині першого тайму команди провели обмін ударами. На 22-й хвилині Альба пробив поруч зі стійкою, а за дві хвилини потому  Гнабрі безуспішно намагався влучити у ворота збірної Іспанії. На 40-й хвилині Рюдігер головою замкнув подачу зі штрафного. Втім раділи німці недовго. Арбітри зафіксували офсайд і гол не зарахували.

Другий тайм команди розпочали без змін у складах. Перша заміна відбулась на 54-й хвилині. Мората вийшов на поле замість Феррана  Торреса. Тим часом німці провели небезпечну атаку, у завершенні якої  Сімон відбив на кутовий удар Мюллера. Заміна у складі Іспанії спрацювала на 62-й хвилині. Мората випередив опікуна і ударом в дотик завершив простріл Альби зліва.

Іспанці продовжили атакувати. На 65-й хвилині Асенсіо з лінії штрафного майданчика запустив м’яч на трибуни. Тренер збірної Німеччини відреагував на події потрійною заміною. На 73-й хвилині Мусіала продерся по правому флангу і прострілив у центр. Фюллькруг не підлаштувався під передачу і пробив невдало. У наступній атаці Мусіала вирішив пробити сам і влучив у голкіпера збірної Іспанії.

Німеччина заробила перспективний штрафний. Кімміх намагався закрутити м’яч у лівий кут, але влучив у стінку. А на 83- й хвилині Німеччина зрівняла рахунок. На цей раз Фюллькруг на всі сто відсотків скористався передачею Мусіали. У час, що залишився, команди звісно хотіли здобути перемогу. Але і занадто не ризикували, розуміючи ціну помилки. У підсумку – нічия 1:1.

• Іспанія — Німеччина 1:1 (Мората, 62 – Фюллькруг, 83).

Група Е
Група Е

Чемпіонат світу-2022

Турнір проходить у Катарі з 20 листопада по 18 грудня 2022 року. У фінальній частині участь беруть 32 команди. Збірні розділені на 8 груп. До стадії 1/8 фіналу вийдуть по дві кращі команди з кожної групи.

Раніше Інформатор розповідав  про перебіг поєдинку чемпіонату світу між збірними Бельгії та Марокко. Також ми повідомляли про головні події ЧС-2022, які сталися 26 листопада.