Чемпіонат світу-2022: Хорватія здобула вольову перемогу над збірною Канади

Збірна Хорватії потіснила Марокко з першої сходинки

Хорватія – Канада (Фото: fifa.com)

На ЧС-2022 у Катарі проходять поєдинки другого туру групового етапу. У матчі групи F сильнішого виявляли збірні Хорватії та Канади. Канадці швидко відкрили рахунок, але перемогу не втримали.

У неділю, 27 листопада, на ЧС-2022 поєдинки другого туру проводили команди групи F. Збірна Хорватії зустрічалась зі збірною Канади.

Хорватія: Лівакович, Юранович, Ловрен, Гвардіол, Соса, Модрич, Брозович, Ковачич, Лівая, Крамарич, Перішич.

Запасні: Грбич, Івушич, Станишич, Барішич, Ерлич, Маєр, Влашич, Пашалич, Петкович, Будимір, Оршич, Шутало, Сучич, Якич.

Канада: Борян, Джонстон, Віторія, Міллер, Ларея, Гатчинсон, Еуштакіу, Девіс, Б’юкенен, Ларін, Девід.

Запасні: Сент-Клер, Пантеміс, Адекугбе, П'єтт, Фрейзер, Кавалліні, Гойлетт, Угбо, Кей, Коне, Осоріо, Міллар, Вотерспун, Корнеліус, Вотерман.

Перебіг поєдинку

Канадці швидко повели в рахунку Вже на другій хвилині Девіс ударом головою завершив подачу Б’юкенена з правого флангу. Хорвати оговтались від голу і почали методично завантажувати м’яч у штрафний майданчик суперника. Деякий час захист збірної Канади вдало відбивався, але на 36-й хвилині все ж таки не витримав. Крамарич отримав передачу від  Перішича і невідпорно пробив у кут воріт. На 44-й хвилині Хорватія вийшла вперед. Юранович протягнув м’яч по правому флангу і віддав у штрафний майданчик, ну а Лівая пробив низом у дальній кут.

У другому таймі Хорватія теж створила пристойну кількість моментів. Могли відзначитись і канадці. Так на початку другої половини зустрічі Осоріо трохи не влучив у верхній кут хорватських воріт. Втім канадцям не пощастило, а Хорватія змогла закріпити успіх. На 70-й хвилині Крамарич прийняв подачу від Перішича, хибним рухом прибрав суперника і зробив рахунок у матчі 3:1. На 4-й компенсованій хвилині Маєр остаточно добив збірну Канади.

• Хорватія — Канада 4:1 (Крамарич, 36, 70, Лівая, 44, Маєр, 90+4 – Девіс, 2).

Група F
Група F

Чемпіонат світу-2022

Турнір проходить у Катарі з 20 листопада по 18 грудня 2022 року. У фінальній частині участь беруть 32 команди. Збірні розділені на 8 груп. До стадії 1/8 фіналу вийдуть по дві кращі команди з кожної групи.

Раніше Інформатор розповідав  про перебіг поєдинку чемпіонату світу між збірними Бельгії та Марокко. Також ми повідомляли про головні події ЧС-2022, які сталися 26 листопада.