“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
Керівництво компанії тісно пов’язане з кремлем
Національне агентство з питань запобігання корупції України внесло виробника будівельних матеріалів Knauf до переліку міжнародних спонсорів війни. Компанія є найбільшим німецьким інвестором у будівельній галузі росії. Лише за 2022 рік Knauf сплатив до бюджету держави-терориста близько 117 млн доларів.
Про це повідомляє пресслужба НАЗК. З 1993 року Knauf вклала в економіку рф понад 1,65 млрд євро.
Крім того, компанія активно сприяє мобілізації до збройних сил рф. Зокрема, вона відправляє своїх співробітників на війну проти України. Німецькі ЗМІ наголошували, що російські керівники заводу Knauf у підмосковному Красногорську погоджували з владою списки тих, хто “дуже потрібен на виробництв”і, а кого “можна відправити на війну”. Частину людей начебто навіть вивозили до військкоматів у фірмовому мікроавтобусі компанії.
Відомо, що Knauf в росії представляють 10 дочірніх підприємств, 20 заводів та майже 30 ресурсних центрів. Всього там працює 4 тис. співробітників.
Відомо також, що керівництво Knauff тісно пов’язане із кремлем. Співвласник компанії Ніколаус Вільгельм Кнауф протягом 23 років мав статус почесного консула рф представництвом у Нюрнберзі. Він закінчився у березні 2022-го.
На початку листопада НАЗК внесло швейцарську корпорацію Nestle до переліку міжнародних спонсорів війни. Підставою для цього стало те, що компанія продовжує працювати в росії та постачати товари державі-агресору. При цьому Nestle ще й розширює своє виробництво в рф.
У вересні до такого ж переліку потрапили PepsiCo і Mars. Ці дві компанії, попри припинення рекламної діяльності та скорочення виробництва залишалися на російському ринку, тим самим поповнюючи бюджет країни-агресора росії. Їхні доходи за два роки війни зросли.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.