“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
У фокусі більшості великих криптоінвесторів зараз знаходиться Ефіріум
Біткоїн – це старий та неповороткий актив на тлі Ефіріуму ETH. Ну а після початку стрімкого зростання вартості монет саме альткоїни стають дедалі привабливішою опцією для інвесторів. Про це заявив Майкл Сафаї, керуючий партнер інвестиційної компанії Dexterity Capital.
В інтерв'ю журналістам CoinDesk Сафаї назвав Біткоїн «старим і нудним дідусем», тобто саме так можна описати BTC порівняно з іншими активами крипторинка.
"Недавнє ралі Біткоіна пов'язане з невизначеністю в глобальній економіці та ненадійністю банківського сектора. Ну а відносна стабільність BTC за таких умов робить його привабливим вкладенням у масштабах крипторинка", - вважає Майкл Сафаї.
Втім, низька волатильність і порівняно невелика прибутковість на тлі альткоїнів не перетворюють Біткоїн на погану інвестицію. Хоча якщо зважити на динаміку ринку з початку року, то ціна BTC вже зросла на 70 відсотків – а це відмінний результат порівняно з багатьма традиційними активами.
"Швидше, у цій ситуації значно важливішими особливостями першої криптовалюти є її обмежену максимальну пропозицію та фіксовані темпи інфляції. До того ж, останні знижуються рівно вдвічі приблизно кожні чотири роки, причому на цю деталь не можуть вплинути банкіри, чиновники та інші представники влади. Відповідно, такий цифровий актив виявляється дуже привабливим для звичайної людини, яка хоче застрахуватися від невизначеності у традиційній економіці", - зазначає експерт.
Так чому Біткоїн можна вважати застарілою криптовалютою для інвесторів на тлі Ефіріуму? Насамперед, мережа Eth тепер підтримує повноцінний стейкінг, звідки зокрема можна досить швидко вивести активи. Сьогодні прибутковість стейкінгу ефірів становить близько 6 відсотків, що є вкрай привабливим рівнем. Ну а якщо врахувати перспективу зростання вартості ETH у доларовому еквіваленті, тоді ця криптовалюта виявляється ще більш придатною для інвесторів.
"Як приклад можна навести ситуацію з MicroStrategy - компанією-гігантом, яка встигла накопичити 140 тисяч біткоїнів. Сьогодні ці монети оцінюються в 4.18 мільярдів доларів, що практично відповідає загальній сумі вкладення в них. Якби MicroStrategy купувала на ті самі суми і водночас ефіри, сьогодні вона мала б 3.68 мільйона ETH на 7.69 мільярда доларів. Однак 3 зайві мільярди — це ще не все. Якби компанія відправляла ефіри, що купуються в стейкінг, вона б вже заробила додаткові 304 тисячі ETH вартістю 635 мільйонів доларів. А це збільшило б загальну суму позиції до 8.32 мільярда", - наводить приклад експерт.
Тому природно, що у фокусі більшості великих криптоінвесторів зараз знаходиться Ефіріум.
Раніше ми писали, що Біткоїн, ціна за який 11 квітня перевищила 30 тисяч доларів, почав падати в неділю, 16 квітня. Наступного дня, 17 квітня, падіння продовжилося. Ймовірно, падіння біткоїна цього разу не буде затяжним і зупиниться на рівні 29 050 - 29 290 доларів за одиницю.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут.