У четвер та п'ятницю 26-27 грудня на небі сформується напружена конфігурація
"Ця пісня про кохання, складнощі в стосунках, випробування, надію на краще попри всі негаразди та про силу рухатись далі. Глибокі емоції, текст, дещо мрійливий приспів створюють відчуття віри у світле майбутнє, де щастя можливе. P.S. Не переймайтесь, пишу пісні не тільки про історії зі свого життя, а й із життя інших людей, або ж вигадую ситуації. І ця пісня саме такого сюжету".
Радіоімпульси можуть бути дуже ефективним засобом комунікації навіть на надзвичайно великих відстанях
Із центру галактики Чумацький шлях надходять імпульси. Вони можуть бути сигналами від іншої розумної цивілізації.
Про це йдеться у новому дослідженні під керівництвом аспіранта Корнельського університету Акшая Суреша, яке опублікували у статті для The Astronomical Journal. Відомо, що йдеться про вузькочастотні імпульси, які зазвичай випромінюються пульсарами, але аналогічні імпульси використовують і люди у радарах.
За даними вчених, радіоімпульси можуть бути ефективним засобом комунікації на надзвичайно великих відстанях, адже вони чітко виділяються на тлі радіошуму космосу. Вони є привабливим об’єктом для прослуховування, коли тривають пошуки інших цивілізацій.
Відомо, що було розроблено спеціальне програмне забезпечення, за допомогою якого оможна виявляти повторювані імпульси. Його протестували на відомих пульсарах. За результатами тестів, розробка працює добре навіть попри те, що частотні діапазони, на яких транслюються сигнали, є надзвичайно малими, складаючи лише десяту частину ширини частот, які використовуються в звичайних FM-радіостанціях.
Крім того, співавтор дослідження Вішал Гаджар з Інституту SETI, який займається пошуком інопланетного життя, заявив, що раніше зусилля науковців були зосереджені на пошуку безперервних сигналів. Втім, зараз вже зрозуміло, що сигнали, які подібні до радіоімпульсів пульсарів, можуть бути значно ефективнішими як засіб міжзоряного зв'язку на величезних відстанях.
Зазначається, що дослідження було сфокусоване на прослуховуванні Чумацького шляху. Його центр насичений зірками, які потенційно можуть бути придатними для життя екзопланети.
За словами вчених, інопланетяни використовуватимуть саме вузькочастотні смуги. Сигнал буде складатися із повторюваних патернів, адже, якщо ми його почуємо, то знатимемо, що це не природнє явище.
Метод, який розробили науковці, дозволяє за 30 хвилин проаналізувати 1,5 млн зразків даних телескопів. Під час першого дослідження ознак інопланетного життя не було. Втім, триває робота, яка може бути успішною.
У середу, 19 квітня, в небі над Києвом помітили яскраве світіння. У КМВА повідомили, що ймовірно це явище стало результатом падіння на Землю космічного супутника NASA. Поки розбиралися, що це все-таки було українці не розгубилися і почали жартувати на цю тему.
Виявилося, що у небі зафіксували падіння невідомого повітряного об'єкта. Після перевірки та уточнення, інформація щодо ймовірного застосування ворожих літальних апаратів чи повітряного удару ракетним озброєнням не підтвердилася. Аби заспокоїти мешканців та гостей столиці оприлюднили інформацію про ймовірне падіння американського сателіта і з поміткою "попередня інформація". На той момент даних чи попереджень про можливе входження в атмосферу Землі значного за розмірами космічного тіла від жодного світового аерокосмічного агентства чи астрономічної обсерваторії не було. Проте було попередження від NASA про падіння на Землю їхнього космічного супутника.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.