"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Яскраве світіння у небі над Києвом викликало хвилювання і занепокоєння
У середу, 19 квітня, в небі над Києвом помітили яскраве світіння. У КМВА повідомили, що ймовірно це явище стало результатом падіння на Землю космічного супутника NASA. Поки розбиралися, що це все-таки було українці не розгубилися і почали жартувати на цю тему.
Інформатор зібрав реакції з соціальних мереж. Водночас це не викликало позитивних емоцій у командування Повітряних сил ЗСУ. Там закликали не використовувати їхню символіку чи недоречні жарти для хайпу, створення мемів із літаючими тарілками та іншого.
"Попри будь-які складнощі, Повітряні Сили ЗС України продовжують захищати повітряний простір нашої держави 24/7", - йдеться у повідомленні.
20 квітня у КМВА уточнили, що близько 22:00 години 19 квітня у межах Києва у небі зафіксували падіння невідомого повітряного об'єкта. Після перевірки та уточнення, інформація щодо ймовірного застосування ворожих літальних апаратів чи повітряного удару ракетним озброєнням не підтвердилася. Аби заспокоїти мешканців та гостей столиці оприлюднили інформацію про ймовірне падіння американського сателіта і з поміткою "попередня інформація". На той момент даних чи попереджень про можливе входження в атмосферу Землі значного за розмірами космічного тіла від жодного світового аерокосмічного агентства чи астрономічної обсерваторії не було. Проте було попередження від NASA про падіння на Землю їхнього космічного супутника.
"Зараз, після офіційної заяви NASA ми можемо дати уточнену інформацію – це не був їхній супутник. Що саме це було – мають з’ясувати виключно фахівці. Але найголовніше це безпека Києва і спокій киян. Це не був ракетний обстріл, наша протиповітряна оборона не застосовувала наявне озброєння", - заявив начальник КМВА Сергій Попко.
У Головному центрі спеціального контролю при космічному агентстві України повідомили, що 19 квітня зафіксували високоенергетичну акустичну подію. Місце епіцентру вибуху знаходилося на Київщині.
"19 квітня 2023 року о 21:57 за київським часом інфразвуковими засобами ГЦСК на території України зареєстрована високоенергетична акустична подія. Розрахункове місце епіцентру вибуху знаходиться в Київській області. Подія ймовірно пов'язана із входом космічного тіла в щільні шари атмосфери, інформація уточнюється", - йдеться в повідомленні.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.