Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Зенітні ракети для України – це дефіцитний товар, як радянські – до С-300 та Бук-М1, так і західні зразки ЗРК
Речник Повітряних сил полковник Юрій Ігнат відреагував на слова командувача об'єднаних сил ЗСУ Сергія Наєва про малу кількість боєприпасів ППО України для відбиття російських атак. Він наголосив, що Україні постійно необхідні нові зенітні керовані ракети. Зберігати їх у великій кількості проблематично.
Про це поділився Юрій Ігнат у четвер, 4 січня. Він написав роз’яснення у Facebook-сторінці.
"Звісно, ворог поступово намагається виснажувати нашу протиповітряну оборону, змушує витрачати дорогоцінний боєкомплект ось такими масованими атаками. Якщо хто не помітив, окупанти це роблять щодня і щоночі. Вони теж витрачають дорожезні ракети, які просто з конвеєра направляють на носії, - каже речник.
Полковник озвучив, що проблеми не виникли ані учора, ані сьогодні. Союзники намагаються передавати ракети за потребами Повітряних сил Збройних сил України. Тому передають їх навіть за нагальною потребою.
За його словами, зенітні ракети для України – це дефіцитний товар, як радянські – до С-300 та Бук-М1, так і західні зразки ЗРК. В Україні немає виробництва цих ракет, тому вона залежна від західного постачання.
Ігнат наголосив, що склади для зберігання в Україні таких ракет відсутні. Адже вони стали б ціллю ворога. Союзники мають бути готові до подальшого постачання у випадку нестачі боєприпасів для захисту України.
Мобільні протиповітряні оборонні комплекси Києва станом на зараз мають достатню кількість боєприпасів для відповіді на кілька потужних російських атак. Однак при посилені ударів далі Україні буде потрібна додаткова підтримка захаду. Тим паче, що з кожним авіаударом рф деякі райони Києва зазнають все більших руйнувань.
Командувач також висловив переконання, що російські сили "спрямовуються на виснаження нашої системи протиповітряної оборони". Окремо Наєв наголосив, що у вівторок, 2 січня, ефективність українських сил становила приблизно 90%.
За словами Наєва, пріоритетом є збільшення кількості боєприпасів. Йдеться про системи "Патріот" та ракети до них.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.