Очевидно, коли Трамп поговорить з Путіним, для нього стане зрозумілим, що з РФ немає сенсу домовлятись про щось. І що треба просто трошки ще додати спроможності Україні нанести мілітарні поразки Росії
Пісня заснована на реальних подіях. Черговий актуальний гумористичний шедевр Богдана Процишина, цього разу за будь-яким романом Михайла Булгакова.
Відповідний законопроєкт ухвалив парламент
В Україні розширили коло учасників системи добровільного соціального страхування. Це стало можливим після ухвалення парламентом законопроєкту №7649, яким внесені законодавчі зміни, що спрощують механізм участі у загальнообов’язковому державному пенсійному страхуванні.
Законопроєкт №7649 передбачає, що українці, які досягли 16-річного віку та яким не призначено пенсію у солідарній системі, мають право на добровільну сплату страхових внесків на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування. Для цього вони можуть укласти відповідний договір з Пенсійним фондом України.
Причому зробити це можна в електронній формі через Портал “Дія”, у тому числі з використанням мобільного додатка “Дія” або вебпорталу електронних послуг Пенсійного фонду.
Також зміни передбачають можливість укладення такого договору на користь третьої особи (крім особи, інформація про яку відсутня в інформаційній базі системи персоніфікованого обліку).
“Можна буде зробити персоналізований благодійний внесок іншому пенсіонерові: батькам чи іншим родичам. 70 % такого внеску спрямовується для виплати цьому пенсіонерові в обраний ним спосіб, передбачений законом для виплати пенсій. Знеособлені благодійні внески та 30% персоналізованих благодійних внесків є коштами Пенсійного фонду”, – розповіла народний депутат України Леся Забуранна, яка є одним з авторів законопроєкту.
Законодавці передбачили можливість громадянину самостійно визначати розмір страхових внесків, їхню періодичність і терміни сплати. Суми сплачених страхових внесків зараховуватимуться за місяць, у якому кошти надійшли на рахунок Пенсійного фонду.
У разі, якщо фактично сплачений внесок за відповідний місяць перевищуватиме максимальну величину заробітної плати (доходу), з якої сплачуються страхові внески, кошти будуть враховуватися в рахунок наступного місяця.
Інформація про сплату внесків до системи персоніфікованого обліку формуватиметься Пенсійним фондом України автоматично за фактом зарахування коштів. Повідомлення про це буде передаватися в особистий кабінет застрахованої особи на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду.
Раніше Інформатор писав про те, як змінилися пенсії під час війни
Також ми пояснювали, чи можна в Україні оформити пенсію онлайн?
Ольга Чорна