«За нинішніх обставин говорити про припинення вогню просто нереалістично»
«Каштан»- оновлена версія такої важливої композиції. Сьогодні вона звучить по-новому — через рок, через біль і надію, через серце. Це пісня про наші міста. Про людей. Про мрію, яка не зникає… навіть під звуками сирен.
Зокрема, на звільнення мають право військові, які повернулися із російського полону
Верховна Рада ухвалила законопроєкт про мобілізацію, з якого раніше прибрали норму про демобілізацію військових. Втім, за документом, право на звільнення зі служби все ж має низка категорій громадян. Зокрема, це військові, які повернулися з російського полону, або ж люди з інвалідністю.
Про це йдеться у тексті закону. Також право на демобілізацію отримали опікуни та усиновлювачі, для яких раніше була передбачена лише відстрочка.
Мобілізаційний закон містить норму, згідно якою право на демобілізацію отримують люди з інвалідністю та військовослужбовці, які пройшли полон. Втім, якщо вони виявлять бажання залишитися у війську, то мають право і на це.
Крім того, демобілізуватися можуть й інші категорії громадян. Серед них:
У четвер, 11 квітня, Верховна Рада прийняла законопроєкт №10449 про мобілізацію. Документ у другому читанні підтримали 283 нардепи. Законопроєкт прийнятий у редакції Комітету.
Наразі ж закон не набув чинності, адже його має підписати спочатку спікер парламенту, а після – президент. Основні положення документу наступні:
Раніше "Інформатор" писав, через що з закону про мобілізацію прибрали норму про демобілізацію та ротацію військових. В Міноборони пояснили це проханням вищого військового командування, включно з особисто головкомом Олександром Сирським.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.