Хокейна Суперліга України: СК «Сокіл» У Броварах зіграв із Білим Барсом

СК «Сокіл» та «Білий Барс» провели другий поєдинок за 3 дні.

"Білий Барс" чинив посильний опір і до останніх хвилин зустрічі зберігав надію на порятунок. Але пропустивши 4 шайби за три останні хвилини матчу розгрому уникнути не зміг.

Про перебіг подій у матчах хокейної Суперліги повідомляє Інформатор, з посиланням на hsl.com.ua .

У вівторок, 28 грудня, відбувся поєдинок шостого туру хокейної Суперліги. У Броварах СК «Сокіл» приймав свого географічного сусіда – хокейний клуб «Білий Барс» із Білої Церкви. Команди грали у таких складах:

СК Сокіл:  Яковлєв (Макаренко); Дорофєєв (А) – Халіков, Шуленін – Міцкевич, Петрухно – Фроленко; Шахворостов – Марченков – Костіцин (А), Мельников – Біляков – Іванов, Аміров – Олійник – Ніконоров, Курах – Хірса.

Білий Барс: Півгородник (Квасенка); Наливайко – Кулішов, Грицюк – Селін, Алексюк (А) – Собко; Геворкян – Куцевич (К) – Лісников (А), Удовиченко – Собченко – Попережай, Брага – Качан – Микитюк, Неверов.

Команди вже зустрічалися між собою лише два дні тому. Той поєдинок проходив у Білій Церкві та завершився великою поразкою «Білого Барса» з рахунком 2:7. Сьогоднішній поєдинок команди розпочали досить обережно, не відправляючи в атаку великі сили. Кидали по воротах суперники рідко, роботи у воротарів було мало. А рахунок у матчі господарі відкрили на 16-й хвилині. Дебютним голом у Суперлізі відзначився гравець СК "Сокіл" Петрухно. За 23 секунди до кінця першого періоду Міцкевич, за допомогою рикошету від когось із гравців, що перебували на п'ятачку, подвоїв перевагу господарів майданчика в рахунку.

Третю шайбу СК "Сокіл" закинув на третій хвилині другого періоду. Марченков отримав передачу через браму та кидком з п'ятачка реалізував чисельну перевагу київського клубу. На 28-й хвилині "Білий Барс" відіграв одну шайбу. Гості провели контратаку, що завершилася точним кидком Браги. Пройшло дві хвилини, і хокеїсти СК «Сокіл» знову розіграли більшість. Біляков, зігравши на добиванні, повернув господарям перевагу у три шайби. На 38-й хвилині настала черга і «Білого Барса» реалізувати чисельну перевагу – влучним кидком відзначився Наливайко.

У третьому періоді команди довго не могли закинути. Лише за три з половиною хвилини до кінця третього періоду Шуленін перервав гольове мовчання, реалізувавши більшість. І тут СК «Сокіл» наче прорвало. Через 40 секунд Марченков точним кидком завершив свій індивідуальний прохід. Ще через 40 секунд Халіков відправив у ворота "Білого Барса" сьому шайбу. А остаточний рахунок у матчі встановив Шахворостов, скориставшись помилкою оборони «Білого Барса».

• СК "Сокіл" - "Білий Барс" 8:2 (2:0; 2:2; 4:0).

Нагадаємо, що Суперліга – новий турнір утворений після конфлікту низки клубів із Федерацією хокею України. ФХУ виключила «Донбас» та «Краматорськ» із розіграшу УХЛ. «Білий Барс» та «Маріуполь» залишили чемпіонат добровільно, на знак підтримки. Також до ліги увійшли два новостворені клуби - СК «Сокіл» та «Альтаїр».

Наступні матчі хокейної Суперліги відбудуться 29 грудня. Інформатор стежитиме за перебігом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор повідомляв про підсумки матчів молодіжного чемпіонату світу з хокею, а також результати поєдинків хокейної Суперліги України та баскетбольної Суперліги .

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. Слідкуйте за новинами онлайн прямо в месенджері на нашому Telegram-каналі  Інформатор Live . Підписатися на канал у Viber можна тут .