Хокейна Суперліга України: «Альтаїр» зустрівся з «Краматорськом, «Донбас» зіграв із «Маріуполем»

Команди хокейної Суперліги провели останні матчі у 2021 році.

Маріуполь: Трифонів (Дуве); Алексєєв – Кудряшов, Декало – Лисенко, Горечишников – Олендаренко, Зуєв; Мільохін – Мазур (К) – Щербатов (А), Костиков – Твердохлєбов – Казаковцев (А), Тютченко – Желнерівський – Севанькаєв, Горище – Ружніков – Янішевський.

Суперники розпочали поєдинок без розвідки, з перших хвилин узявши високий темп. Команди в обороні не відсиджувалися і використовували будь-яку нагоду для кидка по воротах опонента. «Маріуполь» отримав чисельну перевагу, але ледве не пропустив сам – Туркін не реалізував вихід віч-на-віч. Не використав «Маріуполь» і таку свою більшість, причому деякий час гості грали 5 на 3. А тим часом «Донбас» відкрив рахунок. Таран залишив лаву штрафників, втік у контратаку, вийшов віч-на-віч і холоднокровно переграв Трифонова.

На початку другого періоду свою першу чисельну перевагу в матчі отримав «Донбас», але як і суперник його не реалізував. На 30-й хвилині «Донбас» міг збільшити різницю у рахунку. Арбітр призначив буліт у ворота "Маріуполя", проте Трифонов відбив кидок Медведєва. Команди не зменшували обертів і пропустили кілька можливостей змінити рахунок на табло. І все ж таки удача посміхнулася господарям майданчика. За дві хвилини до кінця другого періоду Туркін праворуч увійшов до зони, обіграв захисника і відправив шайбу в ближній кут воріт Маріуполя.

«Донбас» продовжив забивати і після другої перерви. На 4-й хвилині третього періоду Сигаров зробив рахунок 3:0. Потім «Маріуполь» удруге у матчі отримав можливість зіграти 5 на 3, але, як і у першому періоді, «Донбас» вистояв. І надалі Макаров зберіг свої ворота на замку, а «Донбас» завершив 2021 «сухою» перемогою.

• "Альтаїр" - "Краматорськ" 1:4 (0:1; 0:0; 1:3);
  • "Донбас" - "Маріуполь" 3:0 (1:0; 1:0; 1:0).

Нагадаємо, що Суперліга - новий турнір утворений після конфлікту низки клубів із Федерацією хокею України. ФХУ виключила «Донбас» та «Краматорськ» із розіграшу УХЛ. «Білий Барс» та «Маріуполь» залишили чемпіонат добровільно, на знак підтримки. Також до ліги увійшли два новостворені клуби - СК «Сокіл» та «Альтаїр».

Наступні матчі хокейної Суперліги відбудуться після новорічної паузи, 4 січня. Інформатор стежитиме за перебігом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор повідомляв про підсумки матчів молодіжного чемпіонату світу з хокею, а також результати поєдинків хокейної Суперліги України та баскетбольної Суперліги .

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. Слідкуйте за новинами онлайн прямо в месенджері на нашому Telegram-каналі  Інформатор Live . Підписатися на канал у Viber можна тут .