Хокейна Ліга чемпіонів: «Донбас» програв австрійському «Клагенсфурту»

Чемпіон України поступився лідеру своєї відбіркової групи.

Вже у першому періоді у воротах «Донбасу» побували три шайби. Українській команді вдалося зрівняти рахунок, але «Клагенфурт» все ж вирвав перемогу.

Про події в матчах групового етапу хокейної Ліги чемпіонів і результати поєдинків повідомляє Інформатор .

У середу, 6 жовтня, «Донбас» провів свій п'ятий матч в хокейній Лізі чемпіонів. Після чотирьох турів чемпіон України з п'ятьма очками в активі ділив друге-третє місце з датським «Рунгстедом».Сьогоднішній суперник «Донбасу» австрійський «Клагенфурт» виграв всі свої матчі і в гордій самоті очолював турнірну таблицю групи G.

«Донбас» та «Клагенфурт» грали в таких складах:

Донбас: Хундерпфунд, Воріс, Дьяченко - Смерек, Жулдіков, Шишлянніков, Бірюков , Сигарьов - Пангелов-Юлдашев, Соколовський, Лялька, Туркін, Медведєв - Андрейків, Григор'єв, Пересунько, Захаров, Морозов - Коренчук, Кривошапкин, Садовніков, Даниленко, Разумов.

Клагенфурт: Дам, Хольцер - Стронг, Шумнінг, С.Гейер, Оберстейнер, М.Гейер - Унтервегер, Постма, Фразер, Кох, Хаудум - Штеффлер, Валлант, Ганахл, Тічар, Петерсен - Бруггіссер, Стича, Бішофбергер, Хундерпфунд, Віттінг.

Символічне вкидання провів чемпіон Олімпіади в Токіо борець Жан Беленюк.

Гості відкрили рахунок на 5-й хвилині. «Донбас» відіграв дві хвилини в меншості, але як тільки ковзан Жулдікова, який відсидів штраф, торкнувся льоду, Хундерпфунд завдав точний кидок. На 8-й хвилині рахунок став 0: 2. «Донбас» втратив шайбу у своїй зоні і Хундерпфунд, перегравши Макарова в ближньому бою, став автором дублю.

Чисельну перевагу отримав і «Донбас» але нічого, крім простого для воротаря кидка Сигарьов, в зоні суперника не створив. Не вдалося Сигарьову пробити воротаря «Клагенфурта» і несподіваним кидком з гострого кута. А ось «Клагенфурт» закинув. Помилка гравця «Донбасу» призвела до втрати шайби, чим негайно скористався Віттінг і кидком з середньої дистанції прошив Макарова.

Другий період команди розпочали на зустрічних курсах. Суперники обмінювалися швидкими атаками, і шайба надовго не затримувалася ні в одній із зон. Одна з таких атак принесла успіх «Донбасу». На 26-й хвилині Коренчук підібрав шайбу після кидка Кривошапкіна і, перегравши голкіпера, скоротив різницю в рахунку.

Практично одразу «Донбас» отримав чисельну перевагу. Однак, на жаль глядачів на трибунах, не використав декілька моментів, зокрема і в грі 5 на 3.

На початку третього періоду господарі скоротили відставання до мінімуму. На 43-й хвилині «Донбас» провів контратаку, яка завершилася точним кидком Морозова. «Донбас» додав мощі в атаці. На ворота «Клагенфурта» посипався град кидків. Особливо тяжко доводилося голкіперу австрійського клубу, коли команда грала в меншості.

І ось друга меншість поспіль завершилося для «Клагенфурта» пропущеною шайбою. На 56-й хвилині Туркін розстріляв відкритий кут воріт, реалізувавши чисельну перевагу за дві секунди до виходу п'ятого гравця «Клагенфурта».

Однак радість гравців «Донбасу» та вболівальників на трибунах тривала недовго. За 76 секунд до кінця третього періоду Бішофбергер закинув, як виявилося, переможну шайбу.

• «Донбас» - «Клагенфурт» 3: 4 (0: 3; 1: 0; 2: 1).

Наступний свій матч «Донбас» також проведе «Клагенфуртом», тільки тепер в Австрії. Інформатор буде стежити за ходом поєдинку і розповість вам про результат протистояння.

Раніше Інформатор повідомляв про події в матчах десятого туру УПЛ, а також про результати поєдинків Української хокейної ліги,і баскетбольної Суперліги .