"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Артист презентував нове музичне відео «7000 АЛЛО» у якому постав у стильних образах, зовсім незвичних для свого іміджу. Ця робота стала фундаментом для нового творчого напрямку виконавця.
Міфічний Симаргл здавна символізує сполучення між світами, а Сокіл є знаком мужності та відваги
В Україні продовжують оновлювати мілітарну геральдику. Золотий Симаргл та срібний Сокіл з'являться на рукавах десантників. Міністерство оборони вже затвердило ці знаки.
Нові геральдичні знаки для десантників показала пресслужба міністерства. Їх розробили для двох бригад.
Для захисників 71-ої окремої єгерської бригади ДШВ розробили нарукавний знак у вигляді геральдичного щита, перетятого понижено крутоподібно на червоний (марун) та темно-зелений кольори. Центральним елементом є крокуючий Симаргл у червоному полі, що тримає золотий полум’яний меч вістрям донизу. Специфіку діяльності військової частини підкреслює срібний єгерський ріжок у поєднанні з темно-зеленим кольором.
Також затверджено малюнок на рукаві воїнів 82–ої окремої бригади ДШВ. На ньому зображено срібного озброєного Сокола в маруновому полі. Нарукавний знак до парадного однострою має вигляд червоного геральдичного щита зі срібним кантом.
Сокіл віддавна був у наших пращурів символом мужності та військової доблесті. Століттями його вважали оберегом в битві та воєнному поході. Цей сонячний знак також означає натхнення і перемогу. Дух, світло, сміливість та водночас шляхетність - ось що символізує цей птах.
Щодо Симаргла, то тут все складніше. Входив до числа шести божеств, ідоли яких були встановлені в Києві за князя Володимира ще у 980 році: відразу після Стрибога і перед Мокошшю. Крилате божество іноді зображали з головою лева, а часом - вовка чи собаки. Зображення Симаргла також можна знайти на давніх знахідках у Польщі та Чехії. Наші пращури вірили, що могутній Симаргл є "зв'язківцем" між цим та потойбічним світом, та вважали його захисником усього живого.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.