Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Літак збили зенітним ракетним комплексом
Цими днями бійці 25 окремої повітрянодесантної Січеславської бригади збили російський броньований штурмовик Су-25 “Грач”. На рахунку десантників цієї бригади вже 20 навічно приземлених ворожих літаків. Про це повідомляє Командування ДШВ ЗСУ.
"Штурмовик противника був “приземлений” розрахунком зенітного ракетного комплексу, – йдеться в повідомленні.
Та, на рахунку 25-ї окремої повітрянодесантної Січеславської бригади ДШВ ЗСУ вже 20 збитих літаків, 7 вертольотів, 7 безпілотників та крилатих ракет. А загалом на рахунку всіх десантників України – рівно 100 збитих засобів повітряного нападу противника.
Су-25 "Грач" – радянський штурмовик, броньований дозвуковий військовий літак. Призначений для безпосередньої підтримки сухопутних військ над полем бою вдень і вночі за прямої видимості цілі, а також знищення об'єктів із заданими координатами цілодобово в будь-яких метеоумовах. Простіше кажучи, літак є чимось типу повітряного танку, який використовується для тактичних фронтових завдань.
Су-25 вперше піднявся у повітря 22 лютого 1975 року. Літаки цього типу експлуатуються з 1981 року, брали участь у багатьох військових конфліктах. Зокрема, росія використовувала їх у Сирії, там вони відіграли значну роль для забезпечення переваги Азербайджану в повітрі під час загострення у Нагірному Карабаху 2020-го року.
Нагадаємо, окупанти запустили по Україні майже 30 іранських дронів, але з більшістю впорались ЗСУ. Крім того, МЗС росії відреагувало на заяви Греції про передачу ППО Україні.
Також Інформатор писав, що ЗСУ залишилося кілька кілометрів до Кремінної.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.