«США припиняють постачати нам ракети для ППО. Це примус до поступової капітуляції. Коли по містам почнуть летіти сотні балістичних ракет і тисячі дронів. І коли все це буде неможливо збивати - нам доведеться сідати за стіл переговорів.»
Цю пісню я написав, бо справді боліло. Я не спав всю ніч і намагався якомога більше висловити блокноту. Найважливіше в цій роботі — це те, що вона не вигадана, не вкрадена в іншого артиста.
Цей вертоліт називають "Нічним мисливцем"
У четвер, 12 травня, на Луганщині українські десантники збили російський ударний вертоліт Мі-28. Вертоліт називають "Нічним мисливцем".
Про це повідомляє Інформатор із посиланням на пресслужбу Командування Десантно-штурмових військ ЗСУ.
Так, ворожий вертоліт збили бійці підрозділу протиповітряної оборони 81 окремої аеромобільної бригади ДШВ ЗСУ.
Цей ударний вертоліт призначений для пошуку та знищення в умовах активної вогневої протидії танків та іншої броньованої техніки, а також малошвидкісних повітряних цілей та живої сили.
"Іноді мисливець може перетворитися на здобич, як цей російський вертоліт", - зазначають десантники.
Нагадаємо, ЗСУ знищили вже 200 ворожих літаків, 162 гелікоптери та 26 900 окупантів.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.