«Хімік» та «Дніпро» здобули непрості виїзні перемоги

«Дніпро» повернув собі друге місце у турнірній таблиці Суперліги.

«Хімік» продовжив переможну серію. «Харківські Соколи» в останньому домашньому матчі сезону чинили гідний опір «Дніпру».

Про перебіг подій в матчах баскетбольної Суперліги повідомляє Інформатор,з посиланням на ФБУ .

У середу, 5 травня, відбулися два матчі розіграшу баскетбольної Суперліги. У Черкасах баскетбольний клуб «Черкаські Мавпи» зустрівся з «Хіміком» з Южного. «Хімік» продовжує заочну боротьбу з «Будівельником» за шосте місце і кожна перемога дуже важлива для команди. «Черкаські Мавпи» вже забронювали за собою восьму сходинку турнірної таблиці і в першому раунді плей-офф зіграють з «Київ-Баскетом».

Гості відкрили рахунок після точного кидка Антипова, але вже під кінець п'ятої хвилини гри «Черкаські Мавпи» вигравали з різницею у 10 очок. «Хімік» став скорочувати відставання і після кидка Мироненка програвав 3 очки. Все ж першу десятихвилинку з рахунком 26:22 виграли «Черкаські Мавпи».

Перша половина другої чверті проходила за таким сценарієм - «Хімік» зрівнює рахунок, а «Черкаські Мавпи» відразу виходять вперед на 2 очки. Але на 7-й хвилині гості остаточно захопили лідерство і відірвалися від суперника. Перша половина матчу завершилася з перевагою «Хіміка» в 9 очок.

Після перерви «Хімік» збільшив відрив до 14-ти балів. Але до 9-й хвилині третьої чверті господарі майданчика відіграли 10 очок. «Хімік» знову додав. На третій хвилині четвертої чверті гості довели свою перевагу до +15. Відіграти таке відставання «Черкаські Мавпи» вже не змогли і програли поєдинок 82:91. У переможців найрезультативнішим гравцем став Салліван, який набрав за матч 25 очок.

У другому матчі дня, в Харкові, зустрілися «Харківські Соколи» та «Дніпро». Харків'яни вже припинили боротьбу за зону плей-офф, а «Дніпро» бореться за друге місце з «Прометеєм».

Боггс точним триочковим кидком приніс перші очки господарям майданчика. В середині першої чверті вже «Дніпро» вів +3. На 7-й хвилині харків'яни зрівняли рахунок, але в підсумку програли стартову десятихвилинку 19:20.

У другій чверті гості почали йти у відрив. На 6-й хвилині, після реалізованих Бобровим штрафних, «Дніпро» повів +9. Але до кінця чверті «Харківські Соколи» скоротили різницю до трьох очок, і на перерву команди пішли за рахунку 41:44.

А ось третю чверть краще провели господарі майданчика, і за її підсумками вигравали 64:63. Однак у четвертій чверті позначився клас гравців «Дніпра». До середини заключної десятихвилинки гості повели з різницею у 8 очок і перемогу вже не упустили.

• «Черкаські Мавпи» - «Хімік» 82:91 (26:22, 16:29, 24:22, 16:18);
  • «Харківські Соколи» - «Дніпро» 82:88 (19:20, 22:24 23:19, 18:25).

Наступні матчі Суперліги відбудуться 6-го травня.  Інформатор буде стежити за ходом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор повідомляв про вихід «Манчестер Сіті» до фіналу Ліги чемпіонів, про результати перших поєдинків 25-го туру УПЛ,а також про матчі баскетбольної Суперліги .