«Хімік» на останній секунді вирвав перемогу у «Дніпра» та виграв Кубок України з баскетболу.

Команда з Південного перервала гегемонію «Дніпра» в розіграші національного кубку.

Команда з Південного перервала гегемонію «Дніпра» у розіграші національного кубку.

Про хід фінального матчу розіграшу Кубку України повідомляє Інформатор .

У місті Южний 3 і 4 жовтня проходив Фінал чотирьох Кубку України з баскетболу. У суботу, 3 жовтня в півфіналах«Дніпро» обіграв«Одесу»,а господарі фінального турніру баскетболісти «Хіміка» в овертаймі перемогли «Київ-Баскет»

У фінальному поєдинку, що проходив у неділю, 4 жовтня, зустрілися володар Кубка України 2019 року «Дніпро» та «Хімік»(Южний). Для команди з Дніпра цей фінал національного кубку став уже четвертим поспіль, причому попередні три були для дніпрян переможними. Поєдинок розпочався з точного дальнього кидка гравця «Дніпра» Максима Закурдаєва. Террелл також відзначився триочковим, і «Дніпро» повів 8: 0. «Хімік» закинув два очки, на що Закурдаев відповів двома далекими. Марченко додав 3 очки до скарбнички «Хіміку», і за 3 хвилини 30 секунд до кінця чверті рахунок став 18:10 на користь гостей. Господарі скоротили відставання, і перша чверть завершилася з рахунком 24:20 на користь «Дніпра».

На початку другої чверті Фесенко не реалізував 2 штрафні кидки, і «Хімік» скоротив відставання до двох очок. Террелл закинув дальній, але «Хімік» не відпускав суперника у відрив, і на екваторі чверті рахунок зрівняв 31:31. Час, що залишився до кінця десятихвилинки час минув у рівній боротьбі, і на перерву команди пішли з мінімальною перевагою «Дніпра» 41:40.

На початку другої половини матчу Рябчук реалізував штрафні кидки і вивів «Хімік» уперед. Закурдаев зробив ривок через половину майданчика і без опору з боку захисту заробив 2 очки. «Дніпро» повів 55:47 і тренер «Хіміку» взяв тайм-аут. Два точні кидки гравців «Хіміка» скоротили відставання до двох очок, але Корнієнко данком відновив розрив. Третя десятихвилинка закінчилася з рахунком 64:60 на користь дніпрян.

На початку четвертої чверті Террелл дальнім кидком збільшив перевагу, а Тимофієнко також триочковим встановив відрив «Дніпра» в 10 очок. За 4 хвилини сім секунд до кінця чверті один з лідерів «Хіміку» Нельсон заробив п'ятий фол і залишив майданчик. Господарі закинули 3 очка, і рахунок за дві хвилини до закінчення основного часу став 71:75. Зотов закинув два штрафних і рахунок зрівняв. Террелл також реалізував штрафні кидки, а Марченко з сиреною закинув триочковий і приніс перемогу «Хіміку».

• «Хімік» - «Дніпро» 78:77 (20:24, 20:17, 20:23, 18:13);

7 жовтня стартує новий сезон Суперліги. Інформатор буде стежити за ходом поєдинків і розповість вам про результати найважливіших поєдинків сезону 2020/21.

Раніше ми повідомляли про результатати матчів п'ятого туру УПЛ, і виході ХК «Донбас» до фіналу УХЛ.