Хакери оприлюднили листування Володіна та путіна: плани панування у світі після виборів та "дезахіднізація"

Читать на русском

Витік інформації з листів Володіна та Путіна розкрив плани росії на післявиборчий період

Читать на русском
В'ячеслав Володін та Володимир путін
Після 17 березня Володін пропонував путіну посилити контроль РФ та конфронтацію з країнами Заходу

Витік інформації з листів Володіна та Путіна розкрив плани росії на післявиборчий період

Активісти "Кібер Спротиву" виклали на порядок денний листування між головою російського парламенту В'ячеславом Володіним та главою кремля володимиром путіним. Документи потрапили до рух хакерів після зламу електронної пошти. Зокрема, в них Володін рекомендує путіну після "виборів" посилити контроль росії та збільшити конфронтацію з країнами Заходу.

Відповідно до інформації, опублікованої Центром національного спротиву, листування між Володіним та путіним стало доступним завдяки витоку інформації одного з наукових співробітників Інституту наукової інформації з суспільних наук, Романа Сєйткалієва, який є помічником директора цього Інституту олексія кузнєцова. Листи, які йшли через пошту Сєйткалієва, включали важливі документи, пов'язані з діяльністю всього Інституту.

Зокрема, саме на цій пошті, в переписці між сейткалієвим та старшим науковим співробітником інституту юрієм пущаєвим є листи Володіна президенту Путіну із пропозиціями. Зокрема, один з листів від Володіна до путіна, датований 30 листопада і пропонує впроваджувати концепцію "дезахіднізації" в рф після "виборів". У листі зазначається необхідність посилення одержавлення економіки, суверенізації науки та культури, а також посилення цензури на ТБ і в Інтернеті і розрішення питання опозиційних рухів. За словами Володіна, комітети Держдуми рф підтримують ініціативу і готові розпочати напрацювання відповідних законопроєктів.

Лист володіна путіну
Лист володіна путіну

Листи викладають основні плани росії на майбутнє після "виборів" та деталізують стратегічні кроки для підвищення контролю у країні. Зокрема, листування розкриває, що росія планує відмовитися від західних впливів, зокрема у сферах економіки, культури та інформаційної політики, та зосередитися на зміцненні внутрішньої самодостатності та незалежності.

Витік з листів до путіна
Витік з листів до путіна

Тобто влада рф формувала такі плани ще в листопаді-грудні минулого року, адже сам лист датований 30 листопада, а відповідь путіна надходить 12 грудня 2023 року. Лист Володіна базується саме на концепції, яку підготував ИНИОН. Згідно з нею, виклики, що постали перед росією, схожі із викликами “великої вітчизняної війни”. Йдеться, що підтримка Заходом України затягує швидке завершення “спеціальної військової операції”, що Захід розглядає Україну як обʼєкт інвестицій і вклав вже стільки грошей, що ніколи не відступить.

Більш чітке визначення “дезахіднізації”
Більш чітке визначення “дезахіднізації”

 Що ще планує путін

Москва намагається допомогти Пхеньяну здобути доступ до міжнародної фінансової системи. Натомість вона очікує отримати ракети та боєприпаси. Росія вже розблокувала заморожені північнокорейські активи на мільйон доларів.

Також ми писали, що російська влада демонструє самовпевненість та намагається створити враження монолітної безальтернативної сили. Проте є чимало ознак, що вона вразлива, як ніколи. Вождь росіян володимир путін усвідомлює, що йому життєво необхідно залишатися популярним, тому перед виборами, що відбудуться у березні 2024 року, кремль потребує гучної перемоги.

У ЗМІ почастішали чутки про ймовірність старту нового наступу росіян. Проте навряд чи він буде успішним, адже рф не накопичила достатньо ресурсів. Водночас від безвиході кремль може вдатися до несподіваних заходів.

Інформатор та Україна на часі: що подивитися на YouTube

Також слідкувати за матеріалами у відеоформаті ви можете на наших ютуб-каналах «Україна на часі», а також «Україна на часі Shorts». Там оперативно зʼявляються новини – від подій на фронті, політики та економіки до спорту, шоубізу та світської хроніки.Також ви можете дізнатися коментарі провідних експертів чи переглянути щоденні, щотижневі та навіть щомісячні підбірки головних новин.

Приєднуйтесь до нашої розмови про відмінності між українськими та російськими дронами, а також про процес запуску та посадки дронів Raybird-3. Ми також почуємо від Максима Левківського, яких безпілотних засобів не вистачає Україні. Не пропустіть ці цікаві розʼяснення!

 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: