“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
Серед таких спортсменів опинилися відомі футболісти, баскетболісти, хокеїсти, а також кіберспортсмени
Міністерство молоді та спорту оприлюднило списки спортсменів-утікачів, які покинули територію України за спеціальними дозволами, а по закінченні терміну їх дії не повернулись додому.
Усього у списках налічується 236 спортсменів - порушників. Окремі з них - відомі як в Україні, так і за кордоном. Всі спортсмени виїхали з України на змагання, отримавши для участі у заходах спеціальні дозволи на перетин кордону.
Серед відомих спортсменів, які перебувають серед порушників, згадують футболістів Артема Громова (АЕК Ларнака, Кіпр) та Владислава Кулача ("Зіря", Азербайджан), баскетболістів Андрія Кожем'якіна й Олександра Кобця, а також хокеїстів Дмитра Німенка, Пилипа Пангелова-Юлдашева і Євгена Фадєєва.
Крім того, серед "утікачів" також знаходяться кіберспортсмени з команди CS:GO під назвою "Monte". Це, зокрема, Віктор Оруджев (sdy), Володимир Велетнюк (Woro2k) і Сергій Демченко (DemQQ).
Ознайомитись з повним списком спортсменів-порушників можна на сайті Міністерства молоді та спорту.
Наприкінці вересня 2022 року в Україні спортсменам дозволив брати участь у змаганнях за кордоном.
Також це правило поширилось на осіб, що забезпечують організаційну, науково-методичну та медичну підтримку команд спортивних клубів вищих дивізіонів з ігрових видів спорту, а також на спортивних суддів та арбітрів, які беруть участь у спортивних заходах, що проводяться за кордоном.
Для отримання дозволу на виїзд спортивних команд, міністром молоді та спорту надсилається лист до Держприкордонслужби.
Спортсмени можуть перебувати за кордоном протягом не більше, ніж 30 днів, але не менше тривалості спортивного заходу. У разі, якщо після завершення спортивного заходу спортсмени беруть участь в іншому спортивному заході, термін перебування за кордоном продовжують за рішенням міністра молоді та спорту, згідно з відповідним листом.
Раніше Інформатор розповідав про перебіг матчів 28-го туру УПЛ СК «Дніпро-1» - «Ворскла» та «Зоря» - «Шахтар». Також ми повідомляли про результати поєдинків чемпіонату світу з хокею.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.