Голосу Скарлетт Йоганссон, Тейлор Свіфт і ще восьми зірок не можна вірити

Опубліковано список голлівудських зірок, найбільш затребуваних у злочинців

Скарлетт Йоганссон, Тейлор Свіфт
Скарлетт Йоганссон, Тейлор Свіфт. Фото: Getty Images

Від продажу криптовалюти до чудових зцілень – фейкова реклама знаменитостей всюди. Багато користувачів Мережі бачили безглузді відео, де нібито зірки говорять про якийсь продукт. Однак багато що в цих роликах здається дивним. Можливо, річ у тім, що губи артистів не рухаються ідеально синхронно зі словами, а можливо, в тому, що герой ролика намагається продати якісь сумнівні ліки.

Завдяки технологіям знаменитості використовуються у фейкових відео та зображеннях із застосуванням штучного інтелекту для всіх видів шахрайства. Компанія з кібербезпеки McAfee опублікувала новий список, у якому зібрані найпопулярніші зірки за останній рік.

Скарлетт Йоганссон. Фото: Getty Images
Скарлетт Йоганссон. Фото: Getty Images

Очолює список Скарлетт Йоганссон, хоча вона не раз виступала проти неузгодженого контенту ШІ. Артистка розповіла, що OpenAI звернулася до неї з проханням надати голос для їхнього роботизованого помічника, але вона відмовилася. OpenAI пішла далі й створила схожий голос для однієї з демонстрацій компанії. Проте компанії довелося відмовилася від цієї задумки після того, як Йоганссон пригрозила судовим позовом.

Серед інших відомих імен у списку – Кайлі Дженнер, Тейлор Свіфт і Том Генкс. Актор ще в серпні опублікував попередження про те, що ШІ використовують його зображення для продажу ліків.

«Ця реклама була створена без моєї згоди, шахрайським шляхом і за допомогою ШІ. Я не маю жодного відношення до цих повідомлень, продуктів і методів лікування, або до представників, які рекламують ці методи лікування», – заявив тоді Том.

Том Генкс. Фото: Getty Images
Том Генкс. Фото: Getty Images

У списку від McAfee за Йоганссон, Дженнер і Свіфт ідуть: Аня Тейлор-Джой, Том Генкс, Сабріна Карпентер, Сідні Свіні, Блейк Лайвлі, Джонні Депп, Еддісон Рей. Єдина знаменитість, яка не входить до списку, але часто фігурує у фейкових відео – Ілон Маск. Споживачі скаржилися на шахрайство з криптовалютою з використанням обличчя Маска, повідомляє Gizmodo. Видання попросило читачів бути більш пильними.

Ілон Маск. Фото: Getty Images
Ілон Маск. Фото: Getty Images

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Головна Актуально Informator.ua Україна на часі Youtube