RU
Головна
Україна
Політика
09:56, 4 Серпня
Информатор UA

Интро

У Вашингтоні вже йде підготовка до офіційного візиту президента Володимира Зеленського до США. Він повинен 30 серпня зустрітися з американським президентом Джо Байденом. Про це Кулеба написав у Facebook,передає Інформатор . За його словами, до Вашингтону також вилетів глава Офісу президента Андрій Єрмак. Кулеба і Єрмак повинні зустрітися з радником президента США з нацбезпеки Джейкобом Салливаном, держсекретарем Ентоні Блінкеном, сенаторами та американськими аналітиками. "Станом на зараз президент України є другим після канцлера Німеччини лідером з Європи, який відвідає США на запрошення президента Байдена", - зазначив Кулеба. Він також назвав США найголовнішим стратегічним партнером України в галузі безпеки. "Зміцнення нашого військово-політичного союзу входить до топ-пріоритетів нещодавно прийнятої Стратегії зовнішньої політики України", - написав Кулеба. За його словами, майбутня зустріч Володимира Зеленського і Джо Байдена пройде без "підвищених тонів або шантажу", і лідери держав говоритимуть як союзники. Раніше повідомлялося, що Зеленський обговорить з Байденом питання Донбасу,Криму,енергетичної безпеки і реформ. Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут .

Глава МЗС України прибув до США для підготовки візиту Зеленського

Читать на русском
Глава МЗС України прибув до США для підготовки візиту Зеленського

Зеленський повинен зустрінеться з Байденом 30 серпня

У Вашингтоні вже йде підготовка до офіційного візиту президента Володимира Зеленського до США. Він повинен 30 серпня зустрітися з американським президентом Джо Байденом. 

Про це Кулеба написав у Facebook,передає Інформатор

За його словами, до Вашингтону також вилетів глава Офісу президента Андрій Єрмак.

Кулеба і Єрмак повинні зустрітися з радником президента США з нацбезпеки Джейкобом Салливаном, держсекретарем Ентоні Блінкеном, сенаторами та американськими аналітиками.

"Станом на зараз президент України є другим після канцлера Німеччини лідером з Європи, який відвідає США на запрошення президента Байдена", - зазначив Кулеба.

Він також назвав США найголовнішим стратегічним партнером України в галузі безпеки.

"Зміцнення нашого військово-політичного союзу входить до топ-пріоритетів нещодавно прийнятої Стратегії зовнішньої політики України", - написав Кулеба. 

За його словами, майбутня зустріч Володимира Зеленського і Джо Байдена пройде без "підвищених тонів або шантажу", і лідери держав говоритимуть як союзники.

Раніше повідомлялося, що Зеленський обговорить з Байденом питання Донбасу,Криму,енергетичної безпеки і реформ.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут

 

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.