“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Протягом опалювального сезону тарифи не будуть змінюватися
Ціни на комунальні послуги в Україні заморожено до кінця опалювального сезону. Однак після закінчення холодів їх можуть переглянути. Наскільки саме зміняться тарифи, залежатиме від вартості газу.
Про це "24 каналу" розповів голова комітету Верховної ради з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев. Тарифи можуть переглянути у квітні.
За словами Гетманцева, тарифи після опалювального сезону можуть підвищити. Раніше він сказав, що ціна на газ в Україні на рівні 7,99 гривні за кубометр є невиправдано низькою. На його думку, тарифи переглянуть у квітні.
"Протягом опалювального сезону тарифи не будуть змінюватися. Після опалювального сезону – напевно. Будемо бачити ситуацію, але моє переконання, що тарифи повинні бути економічно обґрунтовані", - сказав Гетманцев.
Він додав, що рівень підвищення тарифів залежатиме від майбутньої ціни газу. Зараз же ціноутворення, за його словами, незвичне. Тарифи на електроенергію для побутових споживачів заморожено до кінця опалювального сезону. Тарифи на газ, тепло та гарячу воду заморожені до кінця воєнного стану та протягом 6 місяців після закінчення війни. Втім, ціни для підприємців можуть переглянути.
Попередньо, з грудня можуть збільшити тарифи на передачу та розподіл електроенергії. Тариф на передачу може зрости на 9%, у порівнянні з чинним – з 345,64 гривні до 377,18 гривні за мегават-годину. Найбільше зростання може бути в тарифі на диспетчерське управління, на 250% – 62,13 гривні до 218,25 гривні.
Середній розмір субсидій складатиме 1 700-1 800 гривень на місяць. На період опалювального сезону в умовах війни діє мораторій на підвищення тарифів на теплопостачання, що є важливим, адже в структурі платіжних документів на сплату комунальних послуг витрати на тепло в цей період складають 75%. Тож, очікується, що суми щомісячних витрат на ЖКГ будуть прогнозовані та стабільні. За житловими субсидіями щотижня додатково звертається в середньому 15-20 тисяч домогосподарств. Це є нормальною практикою, враховуючи попередні періоди, коли кількість таких звернень могла сягати 30 тисяч. Безробітні громадяни можуть претендувати на отримання субсидій, без надання довідки про доходи за останні 6 місяців. Для нарахування соціальної допомоги враховуватиметься розмір призначеної допомоги по безробіттю. Куди звертатися за призначенням житлових субсидій ми писали тут.
Нагадаємо, переселенці в Україні можуть отримати житлову субсидію. Крім того, Уряд затвердив порядок для підвищення рівня якості надання комунальних послуг
Також Інформатор писав, що робити, якщо вас відключили від комунальних послуг за борги.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.