Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Рішення стосується 20 компаній та фінансово-кредитних установ, якими володіють кремлівські олігархи Михайло Фрідман, Петро Авен та Андрій Косогов
Суд наклав арешт на всі корпоративні права в Україні, що належали підсанкційним російським олігархам і друзям російського диктатора володимира путіна Михайлу Фрідману, Петру Авену та Андрію Косогову. Вартість арештованих активів сягнула понад 17 мільярдів гривень.
Про арешт активів російських олігархів повідомили в СБУ. Також там уточнили, що арешт стосується 20 компаній та фінансово-кредитних установ, якими володіють кремлівські олігархи як кінцеві бенефіціари або через підконтрольні офшорні компанії.
Серед заблокованих активів присутні фінансові та страхові компанії. Також арештовані підприємства мобільного зв’язку та сфери ІТ, заводи мінеральних вод. Силовики наголосили, що арешт майна не дозволить російським олігархам переписати його на підставних осіб, щоб уникнути подальшої передачі активів в дохід України.
Як відомо, на початку вересня слідчі повідомили Фрідману про підозру за фінансування дій, вчинених з метою насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або захоплення державної влади, зміни меж території або державного кордону України. Підозрюваний перебуває за межами України, тривають комплексні заходи для встановлення всіх обставин його діяльності.
У Полтавській області арештували активи російського генерала на понад мільярд доларів США. Генерал рф Валерій Капашин володів елітною нерухомістю, до якої входили дорогі готелі, ресторани та ТРЦ. Ці об'єкти він переписав на своїх родичів, втім це не допомогло йому зберегти їх він арешту.
Крім того, слідчі з'ясували, що російському генералові належало ще 17 земельних ділянок у різних кінцях Полтавської області. На це майно також наклали арешт.
Також Вищий антикорупційний суд дозволив конфіскувати активи російського олігарха Аркадія Ротенберга в Україні. Йшлося про 100% частки статутного капіталу ТОВ "Авангард-Віларті", 66,65% частки статутного капіталу ТОВ "Інвестиційний союз "Либідь".
Крім того, у квітні Служба безпеки України повідомила про арешт майна підсанкційного олігарха Вадима Новинського, який допомагав країні-агресору рф під час вторгнення.
Нагадаємо, раніше Інформатор писав, що в Україні готують механізм для конфіскації $500 млрд заморожених активів рф.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.