Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Загальна сума заблокованого майна перевищує 180 млн гривень. Арештовані активи включають виробничі та складські приміщення площею понад 13 тис. квадратних метрів, 16 автомобілів та майже 4 млн гривень на банківських рахунках
Україна заарештувала активи російського депутата, заступника голови Бєлгородської обласної думи РФ, Володимира Зотова на суму понад 180 млн грн. Він активно підтримував та фінансував армію ворога.
Відповідно до повідомлення СБУ, мова йде про арешт активів підконтрольного Зотову холдингу "Агро-Білогір’я", який знаходиться на території Дніпропетровської та Херсонської областей.
Йдеться передовсім про виробничі та складські приміщення площею понад 13 тис. м², 16 автівок та майже чотири млн грн на банківських рахунках.
За даними слідства, майже за рік до повномасштабного вторгнення рф Зотов переписав бізнес на своїх родичів, але фактично він зберіг контроль за діяльністю підприємства, спрямувавши частину прибутків на підтримку окупантів, які воюють проти ЗСУ.
Завдяки такій оборудці, Зотов сподівався уникнути санкцій та кримінального переслідування за злочини проти України.
Крім того, у росії олігарх розгорнув інформаційну кампанію, у ході якої широко висвітлював надання продовольчої "гумдопомоги" російським військовослужбовцям на фронті від імені його підприємств.
Відповідні повідомлення він розмістив у власних соцмережах. Також інформація про допомогу окупантам розміщена на офіційному сайті його корпорації.
Під час обшуків агрохолдингу, а також у помешканнях й автомобілях директора та бухгалтера підприємства виявлено докази злочинної діяльності росіянина, - йдеться у повідомленні СБУ.
Наразі слідчі СБУ повідомили депутату рф про підозру за ст. 110-2 Кримінального кодексу. Йому загрожує до десяти років ув'язнення.
Західні країни, які підтримують Україну, прийняли рішення про замороження значних фінансових активів, які належать росії.
З початку лютого 2022 року заморожено понад $300 мільярдів зовнішнього валютного резерву Центрального банку росії. Реакція рф на такі дії була дуже емоційною, вони його назвали арешт "крадіжкою".
Проте точна сума всіх заморожених російських активів на Заході наразі невідома, оскільки вона включає не лише активи, що належать державі-агресору, але й майно приватних осіб.
Загальна сума заморожених приватних російських активів у світі становить близько $100 мільярдів, включаючи майно олігархів, російських чиновників, пропагандистів та прихильників війни проти України.
Нагадаємо, раніше Інформатор писав, чому арештовані російські активи не працюють на користь України.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.