Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Колишній очільник НБУ ігнорує повістки прокуратури
Колишнього голову Національного банку України Кирила Шевченка оголосили у міжнародний розшук у справі розкрадань понад 206 млн грн в «Укргазбанку». Епізоди стосуються періоду його перебування на посаді голови правління цього банку. По цій справі Шевченко фігурує, як підозрюваний.
Як повідомляють у Центрі протидії корупції, ексглава НБУ ще у вересні виїхав по службовому паспорту до Лондону, але досі не повернувся до України. Про це стало відомо під час засідання Вищого антикорупційного суду, на якому підозрюваному заочно обирають запобіжний захід.
“Ексголова Нацбанку самостійно відправив себе у відпустку: спершу до 30 вересня, а згодом продовжив її до 7 жовтня.” - повідомляє ЦПК.
На початку жовтня Кирило Шевченко звернувся до Президента України з проханням ухвалити його відставку. Він стверджував, що прийняв це рішення нібито через проблеми зі здоров’ям. Через 2 дні НАБУ повідомило йому про підозру.
Адвокат Шевченка стверджує, що його підзахісний зараз перебуває у Відні (Австрія), де став на консульський облік і орендував житло. Щодо медичного висновка, який надав адвокат, то в ньому немає конкретного діагнозу. Тим більше, ця справка виписана в часній клініці Відня від 12 жовтня, а Шевченко стверджував, що перебуває на лікуванні з 6 жовтня.
“САП стверджує, що колишній голова НБУ повинен був повернутися в Україну, оскільки його бронювання як військовозобов’язаного було зняте автоматично з моменту звільнення парламентом, а категоричної заборони на дальні переїзди у нього немає, лише рекомендації. Також прокурор повідомив, що Шевченко відмовляється надати слідству номер свого телефону та адресу електронної пошти, хоча про підозру йому точно відомо, про що він сам пише на фейсбуці. Слідча суддя розцінила такі дії підозрюваного як зловживання правом.” - сказано на сторінці ЦПК.
28 жовтня Шевченка викликали на допит у якості підозрюваного, але він не з’явився. НАБУ та САП одразу оголосили його у міжнародний розшук. Адвокат не надав доказів неможливості прибуття Шевченка на засідання з поважних причин.
НАБУ та САП викрили групу посадових осіб, яку очолював колишній голова правління “Укргазбанка” Кирило Шевченко. Підозрюють, що упродовж 2014-2019 років вони привласнили 206 млн гривень. 6 жовтня 2022 року п'яти учасникам цієї групи повідомили про підозру у розтраті, шляхом зловживання своїм службовим становищем, коштів Укргазбанку та у службовому підробленні.
Згідно з даними слідства, посадовці запровадили схему виведення коштів з держбанку через сплату послуг псевдо посередникам прикриваючи "залученням коштів великого бізнесу та державних установ і підприємств”. Протягом існування схеми держ установа здійснила перерахування на адресу 52 псевдо посередників втративши більше 206 млн грн.
Недавно ми писали, як зміняться ціни на продукти та пальне в Україні.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.