RU
Головна
Шоу-біз
22:13, 9 Червня
Информатор UA

Интро

Для створення ракет на принтері стартап Relativity Space збирає гроші у інвесторів. Вже зібрали понад півмільярда доларів: кінцева мета - створення цілого парку таких ракет. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Reuters . "3D-друк - це Святий Грааль, який зробить можливим таке майбутнє", - прокоментували ситуацію в компанії. Стартап вже залучив 650 мільйонів доларів від безлічі нових інвесторів, включаючи BlackRock, хедж-фонд Soroban Capital і актора Джареда Лето, вокаліста групи Thirty Seconds to Mars ( "Тридцять секунд до Марсу"). Розташована у Лонг-Біч, штат Каліфорнія, компанія Relativity, чисельність персоналу якої збільшилася у чотири рази трохи більше ніж за рік, обіцяє, що прискорювачі, майже повністю побудовані на колосальних 3D-принтерах, можуть запустити повномасштабну ракету лише за 60 днів. За словами представника компанії, така автоматизація життєво важлива для людських амбіцій з колонізації Марсу. Хоча компанія ще не запустила ракету, останнє збільшення капіталу дає Relativity ринкову оцінку у 4,2 мільярда доларів, що робить її другою за вартістю приватної космічною фірмою після SpaceX Ілона Маска. Серед лідерів цього ринку сьогодні - стартап Rocket Lab з США і Нової Зеландії, Virgin Orbit мільярдера Річарда Бренсона, Firefly Aerospace з Техасу і Relativity. Тим часом інсайдери галузі не чекають, що всі гравці виживуть в цій новій космічній "золотій лихоманці". Раніше Інформатор повідомляв, що Ілон Маск передбачає, що частина космонавтів може померти під час польотів на Марс . Також повідомлялося, Земляни розробили дизайн першого міста на Марсі. Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут .

Джаред Лето пожертвував гроші для друку ракети на Марс на 3D-принтері: всього зібрали $ 650 млн

Читать на русском
Джаред Лето пожертвував гроші для друку ракети на Марс на 3D-принтері: всього зібрали $ 650 млн

Венчурний стартап Relativity Space прагне створити перший в світі парк ракет, надрукованих на 3D-принтері

Для створення ракет на принтері стартап Relativity Space збирає гроші у інвесторів. Вже зібрали понад півмільярда доларів: кінцева мета - створення цілого парку таких ракет.  

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Reuters .

 

"3D-друк - це Святий Грааль, який зробить можливим таке майбутнє", - прокоментували ситуацію в компанії.

Стартап вже залучив 650 мільйонів доларів від безлічі нових інвесторів, включаючи BlackRock, хедж-фонд Soroban Capital і актора Джареда Лето, вокаліста групи Thirty Seconds to Mars ( "Тридцять секунд до Марсу").

Розташована у Лонг-Біч, штат Каліфорнія, компанія Relativity, чисельність персоналу якої збільшилася у чотири рази трохи більше ніж за рік, обіцяє, що прискорювачі, майже повністю побудовані на колосальних 3D-принтерах, можуть запустити повномасштабну ракету лише за 60 днів.

За словами представника компанії, така автоматизація життєво важлива для людських амбіцій з колонізації Марсу.

Хоча компанія ще не запустила ракету, останнє збільшення капіталу дає Relativity ринкову оцінку у 4,2 мільярда доларів, що робить її другою за вартістю приватної космічною фірмою після SpaceX Ілона Маска.

Серед лідерів цього ринку сьогодні - стартап Rocket Lab з США і Нової Зеландії, Virgin Orbit мільярдера Річарда Бренсона, Firefly Aerospace з Техасу і Relativity.

Тим часом інсайдери галузі не чекають, що всі гравці виживуть в цій новій космічній "золотій лихоманці".

Раніше Інформатор повідомляв, що Ілон Маск передбачає, що частина космонавтів може померти під час польотів на Марс .

Також повідомлялося, Земляни розробили дизайн першого міста на Марсі.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут

 

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.