Головна
Життя
Мода
13:09, 9 Серпня
Информатор UA

Интро

Дуейн Джонсон анонсував вихід нової футбольної лінійки від власного бренду Project Rock. Про це він розповів на своїй сторінці в Instagram,- передає Інформатор . Project Rock являє собою спеціальну колекцію одягу для занять спортом. Розробив ці товари сам «Скала». Його бренд орієнтований на заняття в залі, але тепер черга дійшла і до футболу. До нової футбольної лінійку входять бутси, футболки, шорти, худі і інші речі. Всі вони відображають бачення самого актора на зручності і стиль занять спортом. Новинка створювалася разом з брендом Undet Armour, і її вже можна купити .            Переглянути цей допис в Instagram Допис, поширений therock (@therock)     Футбол для Дуейна Джонсона не чужа тема. Він займався їм до 1995-го року, але все ж кар'єри тут у нього не вийшло. Тепер же він хоче, щоб його одяг надихав спортсменів на роботу над собою. Також він вважає, що наполеглива робота допоможе їм досягти небувалих результатів.  У лінійці є і чоловічі, і жіночі комплекти одягу. Сам «Скала» опублікував фото, на якому він в одязі з колекції.  Нагадаємо, що раніше Дуейн Джонсон прокоментував заяву Віна Дизеля про те, що їх конфлікти при роботі над «Форсажем» створювалися Дизелем навмисно заради кращої акторської гри «Скелі». Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут  .   

Дуейн «Скеля» Джонсон показав нову футбольну колекцію одягу від свого бренду Project Rock

Читать на русском

Спеціальний спортивний одяг розробляв сам актор

Читать на русском
Дуейн «Скеля» Джонсон показав нову футбольну колекцію одягу від свого бренду Project Rock

Спеціальний спортивний одяг розробляв сам актор

Дуейн Джонсон анонсував вихід нової футбольної лінійки від власного бренду Project Rock.

Про це він розповів на своїй сторінці в Instagram,- передає Інформатор .

Project Rock являє собою спеціальну колекцію одягу для занять спортом. Розробив ці товари сам «Скала». Його бренд орієнтований на заняття в залі, але тепер черга дійшла і до футболу.

До нової футбольної лінійку входять бутси, футболки, шорти, худі і інші речі. Всі вони відображають бачення самого актора на зручності і стиль занять спортом. Новинка створювалася разом з брендом Undet Armour, і її вже можна купити

 

 

 
 
 
Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений therock (@therock)

 

 

Футбол для Дуейна Джонсона не чужа тема. Він займався їм до 1995-го року, але все ж кар'єри тут у нього не вийшло. Тепер же він хоче, щоб його одяг надихав спортсменів на роботу над собою. Також він вважає, що наполеглива робота допоможе їм досягти небувалих результатів. 

У лінійці є і чоловічі, і жіночі комплекти одягу. Сам «Скала» опублікував фото, на якому він в одязі з колекції. 

Нагадаємо, що раніше Дуейн Джонсон прокоментував заяву Віна Дизеля про те, що їх конфлікти при роботі над «Форсажем» створювалися Дизелем навмисно заради кращої акторської гри «Скелі».

Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут  . 

 

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.