“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Варшава серйозно сприймає небезпеку й готується до потенційного конфлікту з рф у найближчі три роки
На середу, 20 грудня, президент Польщі Анджей Дуда скликає Раду національної безпеки. З новообраним урядом планують обговорити стан справ на українсько-російському фронті та безпекову ситуацію в найближчій часовій перспективі. Крім того, у Варшаві обміркують можливості підтримки Збройних сил України.
Про це в етері Radio ZET розповів очільник Бюро національної безпеки (BBN) Яцек Сівера. За його словами, Варшава має три роки, щоби підготуватися до можливої конфронтації. Водночас Сівера стверджує, що США готові надати допомогу в разі небезпеки. За його словами, американські солдати були на території Польщі вже за десять днів після повномасштабного вторгнення.
Сівера заперечив чутки про те, що Україна на порозі державного перевороту. На запитання журналіста, чи виграє росія війну, відповів що «поки що ініціатива на боці російської федерації». Сівера також прокоментував ситуацію на фронті.
«Вона дуже серйозна. Українська сторона стикається з великими труднощами в наборі до армії. Держава використовує інструменти доступного примусу щодо людей, які були військовослужбовцями чи мають військове минуле. Також щодо інших громадян, які зобов’язані проходити військову службу. Ризик, пов’язаний із потенційними атаками російської федерації на критичну інфраструктуру, дуже значний. Ситуація надзвичайно серйозна. Потрібна подальша підтримка Києва», — заявив голова BBN.
Агенція Bloomberg опублікувала матеріал про те, що через затримки в допомозі від США європейські лідери переосмислюють ризики того, що може принести поразка України. Після перемоги на виборах опозиційних сил до влади в Польщі прийшла коаліція ліберально-демократичних сил. Вони сформували уряд 13 грудня й обрали премєром Дональда Туска. Під час вступної промови він заявив, що «мобілізує Захід» на підтримку України. Експерти передбачають тертя у владних колах Польщі, оскільки на посаді президента досі залишається представник «Права та справедливості» Анджей Дуда.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.