"Ми готові до будь-якого формату діалогу, але є умова - повне й безумовне припинення вогню."
Трек «Боляче» — про ті стосунки, які давно мали б залишитися в минулому, але вперто не йдуть із голови. Про людей, які вже ніби відпустили, але ловлять себе на думці, що досі болить. Для тих, хто сміється на зустрічах, але подумки все одно шукає її очі. Хто робить вигляд, що забув, — але пам’ятає.
Ситуація потроху стабілізується
Станом на ранок 2 грудня, виробники електроенергії забезпечують 83% споживання. Враховуючи потреби критичної інфраструктури, бізнес і населення забезпечені електрикою на 40-50%.
Про це йдеться у Telegram-каналі прем'єра міністра України Дениса Шмигаля. Як зазначив прем'єр, до всіх операторів системи розподілу, тобто обленерго, були доведені ліміти споживання по кожній області. Саме вони пріоритетно забезпечують живлення об’єктів критичної інфраструктури. Потреби інших споживачів - підприємств та житлового сектору - забезпечуються на 40-50%.
"Відновлення триває, що дозволяє скорочувати час відключень, а також переходити до прогнозованих планових графіків", - констатував Шмигаль.
23 листопада росія завдала по Україні численні ракетні удари. Після цього було знеструмлено три АЕС. Декілька регіонів залишились без електропостачання – Чернігівщина, Сумщина, Полтавщина, Дніпропетровщина, а також обласні центри – Дніпро, Харків, Львів, частково Одеса. Внаслідок цього люди залишились без води, зв’язку та Інтернета. 29 листопада вранці дефіцит потужностей для вироблення електроенергії становить 30%.
Раніше ми писали про те, що вперше за тиждень Київ перейшов до планових відключень, через численні запити на графік сайт ДТЕКу "ліг". Також писали про інтерактивну мапу місць, де можна працювати попри вимкнення світла. Чи є ризик ракетної атаки найближчим часом - читайте тут.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.