У четвер та п'ятницю 26-27 грудня на небі сформується напружена конфігурація
«Для мене «Різдвяна» про час, якого завжди мало, який іноді хочеться зупинити, сповна насолодитися моментом щастя… Свята ж - це паузи, які дозволяють пригальмувати, озирнутися назад, побути - якщо є така можливість - з найріднішими. Для величезної кількості українців зібратися сьогодні на свята сімейним колом - справжня розкіш…», - Колос.
Виплати переселенцям надходять автоматично. Найголовнішою причиною затримок є технічні збої
Чимало переселенців стикаються з проблемою нарахування коштів за статусом ВПО. Гроші мають надходити автоматично щомісяця, але доволі часто затримуються. Мова йде не про день-два, а про місяці.
У Мінсоцполітики зазначили, що головною проблемою затримки соцвиплат є технічні збої. Тому не варто панікувати. Кошти 100% прийдуть на карту, коли проблема буде вирішена.
Але, щоб питання закрити у максимально короткі строки, у Мінсоцполітики порадили особисто звернутись для з'ясування причин затримки. Але тільки у разі, коли виплати не надходять тривалий час. Це можна зробити за такими номерами:
У відомстві зазначили, що після особистого звернення інформацію перевірять та надішлють кошти.
Громадяни України, які через війну були вимушені залишити свої домівки й переїхати в інший регіон країни, отримали статус ВПО. Він передбачає грошові виплати від держави у розмірі 2000 гривень для осіб від 18 років та 3000 гривень для дітей (менше 18 років) й осіб з інвалідністю.
Виплати оформлюються один раз та здійснюються щомісяця на відповідну карту. У разі зміни місця реєстрації не потрібно звертатись до органів соцзахисту чи ЦНАПів. Просто треба внести дані у "Дію". Варто зазначити, що надходять гроші тричі на місяць: 3, 13 та 23 числа. Кожен переселенець отримує виплату раз на місяць.
З 1 серпня уряд змінює порядок призначення виплат на проживання для внутрішньо переміщених осіб. Їх автоматично продовжать ще на 6 місяців, до кінця січня 2024 року. Але є ряд категорій громадян, які їх не отримають. А саме ті, які:
Також з 1 вересня допомога не продовжується для громадян, чий майновий стан дозволяє здійснювати суттєві витрати.
Раніше Інформатор писав, що переселенці обманом отримали майже 900 мільйон гривень допомоги.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.