«Донбас» вдруге за два дні обіграв «Маріуполь»

«Донбас» обійшов «Кременчук» та піднявся на друге місце турнірної таблиці УХЛ.

«Донбас» та «Маріуполь» провели другий матч поспіль. Перемога знову дісталася іменитішому супернику.

Про перебіг подій у матчах Української хокейної ліги повідомляє Інформаторз посиланням на UHL.ua .

У п'ятницю, 29 жовтня, відбувся перенесений матч тридцять шостого туру УХЛ. У Краматорську "Донбас" зустрівся "Маріуполем". Команди грали у таких складах:

Донбас:  Макаров (Дяченко); Пангелов-Юлдашев – Соколовський, Жульдиков – Фірсов, Андрійків – Григор'єв, Ігнатенко – Садовиков; Сигарьов (А) – Бірюков – Шишлянников, Медведєв – Буценко – Лялька (А), Морозов – Захаров (К) – Пересунько, Розумов – Коренчук – Даниленко.

Маріуполь: Квасенко (Дуве); Алексєєв – Кудряшов, Артамонов – Олендаренко, Декало – Лисенко, Матусевич; Благий (А) – Твердохлібів – Калейниковас, Мільохін – Мазур (К) – Щербатов (А), Чердак – Лизін – Бабінець, Костіков – Ружніков – Янишевський.

У середу, 27 жовтня команди вже зустрічалися між собою. Тоді «Донбас» здобув непросту перемогу, дотиснувши суперника у третьому періоді.

Сьогоднішній поєдинок активніше розпочали гості. «Маріуполь» двічі грав у більшості, але розіграти «зайвого» гравця не зміг, у чому чимала заслуга голкіпера «Донбасу» Макарова. А ось "Донбас" закинув. На 9-й хвилині Пангелов-Юлдашев відкрив рахунок у матчі. На 18-й хвилині Лялька на досвіді обіграв молодого голкіпера «Маріуполя» та запустив шайбу у правий кут.

На 5-й хвилині другого періоду Пересунько зміцнив перевагу "Донбасу", реалізувавши чисельну перевагу. На 32-й хвилині гості пропустили вчетверте. Пересунько опинився один біля правої штанги та добив шайбу у ворота. За 40 секунд до другої перерви Григор'єв кидком у правий верхній кут зробив рахунок 5:0.

У третьому періоді захищати ворота Маріуполя вийшов Дуве і вже на перших хвилинах свого перебування на льоду відбив кілька кидків по своїх воротах. За 10 хвилин до кінця матчу Дяченко змінив Макарова у воротах "Донбасу". Дяченку не вдалося залишитися «сухим». На 57-й хвилині Алексєєв кидком у правий кут відіграв одну шайбу, реалізувавши перевагу «Маріуполя» 5 на 3.

• «Донбас» - «Маріуполь» 5:1 (2:0; 3:0; 0:1).

Турнирная таблица УХЛ
Турнірна таблиця УХЛ

Наступні матчі Української хокейної ліги відбудуться 30 та 31 жовтня. Інформатор стежитиме за перебігом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор повідомляв про події у матчах Кубку України, а також про результати поєдинків українців хокейної ліги та баскетбольної Суперліги .

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі  Інформатор Live . Підписатися на канал у Viber можна тут .