«Донбас» переміг «Дніпро» в першому матчі півфінальної серії

В Українській хокейній лізі стартувала півфінальна серія плей-офф.

«Донбас» прогнозовано виграв перший домашній матч півфінальної серії плей-офф. Автором першої шайби півфіналів став Микита Буценко.

Про перебіг подій в матчах плей-офф Української хокейної ліги повідомляє Інформатор,з посиланням на UHL.ua .

У вівторок, 30 березня, відбувся перший матч півфінальної серії плей-офф між «Донбасом» і «Дніпром». У фінал вийде команда, яка здобула чотири перемоги над суперником.

Поєдинок проходив на домашній арені «Донбасу» в Дружківці. Господарі вийшли вперед на 3-й хвилині. «Дніпро» порушив правила, але гра продовжилася з відкладеним штрафом. «Донбас» не зупинив атаку, випустивши шостого гравця. Перший кидок воротар «Дніпра» відбив, а Буценко зіграв на добиванні і з п'ятачка відправив шайбу в ворота Хомутова.

«Дніпро» вирівняв гру і став з'являтися в зоні суперника. На 13-й хвилині голкіпер «Донбасу» Трифонов відбив два кидка гравців суперника, а потім ліг на лід, накривши шайбу собою. А на 17-й хвилині «Донбас» повів 2: 0. Лялька не зміг переграти Хомутова, але зіграв на добиванні Казаковцев, відправив шайбу в ворота над уже лежали на льоду воротарем «Дніпра». В кінці першого періоду «Дніпро» отримав чисельну перевагу 5 на 3. Трифонов відбив кілька кидків і зберіг свої ворота в недоторканності.

Початок другого періоду пройшов практично без небезпечних моментів. А ось на 29-й хвилині Хомутов зловив шайбу, відправлену в ближній кут. «Дніпро» відіграв одну шайбу на 32-й хвилині, реалізувавши більшість. Целогородцев отримав передачу з-за воріт, і відправив шайбу у сітку. Однак вже в наступній атаці Шишлянніков кидком з середньої дистанції повернув «Донбасу» перевагу у дві шайби.

На 44-й хвилині штанга воріт «Донбасу» прийняла на себе кидок форварда команди гостей. А «Донбас» відповів четвертим голом. Сигарьов добив у ворота «Дніпра» шайбу, відбиту Хомутовим після кидка Шишляннікова. На 54-й хвилині каркас воріт прийшов вже на допомогу Хомутову. Трибуни продовжували гнати «Донбас» вперед, але закинутих шайб в поєдинку глядачі більше не побачили.

• «Донбас» - «Дніпро» 4: 1 (2: 0, 1: 1, 1: 0).

Другий поєдинок «Донбасу» і «Дніпра» також відбудеться у Дружківці, 1 квітня. А 31 березня свою півфінальну серію до чотирьох перемог розпочнуть «Кременчук» та «Сокіл». Інформатор буде стежити за ходом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор повідомляв про результатати матчів кваліфікації до ЧС-2022,про матчі баскетбольної Суперліги і про поєдинки плей-офф Української хокейної ліги .