«Донбас» крупно виграв у «Сокола» у другому матчі фінальної серії

«Донбас» повів у серії 2: 0.

«Донбас» покарав «Сокіл» за недисциплінованість. З п'яти своїх шайб, чотири «Донбас» закинув в більшості.

Про перебіг подій в матчах плей-офф Української хокейної ліги повідомляє Інформатор,з посиланням на UHL.ua .

У неділю, 18 квітня, відбувся другий матч фінальної серії плей-офф до чотирьох перемог між «Донбасом» і «Соколом». Поєдинок проходив на домашній арені «Донбасу» в Дружківці. У першому матчі перемогу здобув «Донбас» і повів в серії з рахунком 1: 0.

Господарі відкрили рахунок на 6-й хвилині. Лялька з розвороту закинув шайбу у ближній кут воріт «Сокола», які в цьому матчі захищав Дубровський. Вже через хвилину рахунок в матчі став 2: 0. Сигарьова в штовханині на п'ятачку зумів відправити шайбу в ворота, реалізувавши при цьому більшість.

Тренер «Сокола» замінив голкіпера, випустивши на лід Кубрицького. Незабаром Андрейків не за правилами зупинив прохід Сигарьова, і арбітр призначив буліт у ворота «Сокола». Сигарьов не реалізував штрафний кидок, не зумівши переграти Кубрицького. На 12-й хвилині воротар «Донбасу» Трифонов з другої спроби накрив шайбу, не дозволивши Павленку відправити ігровий снаряд у сітку. В кінці періоду чисельну перевагу отримав вже «Сокіл», але реалізувати більшість у гравців київської команди не вийшло.

На другій хвилині другого періоду «Донбас» реалізував чисельну перевагу вдруге. Лялька зіграв на добиванні, зробивши рахунок у матчі 3: 0. Команди продовжували обмінюватися атаками і кидками, але відзначитися не могли. «Донбас» заробив вилучення, а «Сокіл» знову не зміг скористатися «зайвим» гравцем.

Гості намагалися відіграти хоча б одну шайбу. На 45-й хвилині партнери вивели Міхнова на відмінну позицію для результативного кидка, але форвард «Сокола" не пробив Трифонова. Кобелєв ( «Донбас») зійшовся у кулачному бою з Гильмановим («Сокіл») і обидва гравці вирушили на лавку штрафників. На 52-й хвилині «Донбас» закинув в четвертий раз. Бірюков після прострілу Сигарьова переправив шайбу в порожній кут воріт. Через дві хвилини господарі закинули п'яту шайбу, знову реалізувавши більшість. Карамнов вразив ближній кут, в четвертий раз покаравши «Сокіл» за видалення. За 3 хвилини до кінця матчу Андрейків пробив Трифонова, позбавивши голкіпера «Донбасу» Шутаут.

• «Донбас» - «Сокіл» 5: 1 (2: 0, 1: 0, 2: 1), рахунок в серії 2: 0.

Серія переїжджає до Києва, де команди зіграють 21 та 23-го квітня. Інформатор буде стежити за ходом поєдинків і розповість вам про результати протистояння.

Раніше Інформатор повідомляв про результати поєдинків 22-го туру УПЛ,а також про матчі баскетбольної Суперліги .