«Дніпро» здобув вольову перемогу в матчі дванадцятого туру Української хокейної ліги

«Білий Барс» заробив перше очко в регулярному чемпіонаті УХЛ.

У другому періоді «Білий Барс» повів з перевагою у дві шайби. «Дніпро» зумів відігратися і в овертаймі вирвав перемогу.

Про перебіг подій в матчах Української хокейної ліги повідомляє Інформатор з посиланням на UHL.ua .

У четвер, 21 жовтня, відбувся матч дванадцятого туру УХЛ. У Херсоні «Дніпро» приймав аутсайдера регулярного чемпіонату УХЛ «Білий Барс». Команди грали в таких складах:

Дніпро: Писаренко (Захарченко); Ратушний (К) - Саврицький (А), Панков - Кардашов, Будько - Кругляков, Філімонов; Алдамжаров - Хамматов (А) - Целогородцев, Русаков - Дворник - Кирющенков, Тищенко - Булах - Гринкевич, Кашевко - Дуюн.

Білий Барс: Полгороднік (Сушак); Дахнівський - Грицюк, Козловський - Гребеник (А), Кисельов - Собко, Мащенко; Куцевич (К) - Качан - Бородай, Попережай - Брага - Удовиченко, Грабовецький - Собченко - Койда.

«Дніпро» з перших хвилин заволодів ініціативою і більшу частину ігрового часу проводив в зоні суперника. Кидки із завидною постійністю обрушувалися на ворота «Білого Барсу», але Полгороднік раз по раз виручав свою команду. В середині періоду гості вирівняли гру і самі стали загрожувати воротам «Дніпра». Тепер уже Писаренко довелося продемонструвати свої воротарські навички, відображаючи кидки гравців «Білого Барса».

Рівна боротьба на майданчику продовжилася і в другому періоді. Жодна з команд не мала явної переваги, закинути могли як гравці «Дніпра» так і «Білого Барса». І все ж рахунок у матчі відкрили гості. На 31-й хвилині Бородай вийшов один на один і з другої спроби пробив Писаренко. А на 38-й хвилині Дахнівський кидком від синьої лінії зробив рахунок у матчі 0: 2.

На 48-й хвилині «Дніпро» скоротив різницю в рахунку - автором шайби став Целогородцев. Господарі не збавили оберти, і на 57-й хвилині Савріцкій зрівняв рахунок. Гра перейшла в овертайм, за півтори хвилини до кінця якого Целогородцев приніс перемогу «Дніпру».

• «Дніпро» - «Білий Барс» 3: 2 (0: 0, 0: 2; 2: 0; 1: 0).

Турнирная таблица УХЛ

Турнірна таблиця УХЛ

Наступні матчі Української хокейної ліги відбудуться 22 жовтня. Інформатор буде стежити за ходом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор повідомляв про події в матчах «Шахтаря» і «Динамо» в третьому турі Ліги Чемпіонів,а також про результати поєдинків Української хокейної ліги і баскетбольної Суперліги .

Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут .