«Дніпро» втримав переможний результат в матчі «Будівельником»

У Дніпрі стартував новий ігровий тиждень Суперліги.

«Дніпро» перервав переможну серію «Будівельника». Киян у вирішальний момент підвела реалізація штрафних.

Про перебіг подій в матчах баскетбольної Суперліги повідомляє Інформатор,з посиланням на ФБУ.

У вівторок, 27 квітня, відбувся поєдинок розіграшу баскетбольної Суперліги. У Дніпрі зустрілися БК «Дніпро» та київський «Будівельник». У своїх минулих матчах, що відбулися 25 квітня,команди продемонстрували протилежний результат. «Дніпро», набравши 47 очок в матчі з «Хіміком», встановив особистий антирекорд результативності в поточному сезоні. «Будівельник» же, навпаки, зіграв результативно. Набравши 126 очок, столичний клуб спільно з «Харківськими Соколами» зіграв найрезультативніший матч сезону 2020/21.

Рахунок у матчі триочковим кидком відкрив гравець «Дніпра» Бондарчук. Після штрафних Шунделя господарі повели 5: 0, але ривок «Будівельника» 8: 0 дозволив киянам захопити лідерство. Потім вже «Дніпро» набрав 10 балів поспіль. Коломойський додав триочковий, і «Дніпро» виграв першу чверть 26:17.

Після ще одного точного дальнього кидка Коломойського різниця в рахунку зросла до одинадцяти очок. До середини другої чверті розрив залишався двозначним. «Будівельник» зміг трохи підібратися до суперника, але перша половина матчу все ж залишилася за господарями майданчика 42:34.

Третя чверть також розпочалася з точного дальнього кидка. Свої снайперські якості продемонстрував гравець «Дніпра» Анатолій Шундель. Джонсон скоротив різницю до п'яти очок, але незабаром Закурдаєв повернув для «Дніпра» перевагу у 11 балів. Санон двічі поспіль точно атакував кільце «Будівельника» з дальньої дистанції. Перед заключною десятихвилинкою господарі вигравали 68:55.

Буртт та Девоє дальніми кидками відіграли 6 балів, і за 7 хвилин до кінця матчу гості поступалися 5 очок. В середині четвертої чверті «Дніпро» вів все ті ж +5. Гості з усіх сил намагалися врятувати поєдинок і за дві з половиною хвилини до фінальної сирени Джонсон скоротив різницю в рахунку до мінімуму. За 18 секунд до фінішу господарі вигравали 2 очки. Джонсон міг зрівняти рахунок, але не реалізував два штрафні кидки. А ось гравці «Дніпра» закинули 3 штрафних з 4-х і здобули непросту перемогу над принциповим суперником.

• «Дніпро» - «Будівельник» 87:82 (26:17, 16:17, 26:21, 19:27).

Наступні матчі Суперліги відбудуться 28 квітня.  Інформатор буде стежити за ходом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор повідомляв дострокове чемпіонство «Динамо»,про результати матчів 23-го туру УПЛ,про виступ українських спортсменів на чемпіонаті Європи з боротьби,а також про матчі баскетбольної Суперліги і про завоювання «Донбасом» звання чемпіона України з хокею.