«Дніпро» вдома програв «Хіміку», «Київ-Баскет» поступився «Запоріжжю»: результати ігрового дня Суперліги

«Прометей» продовжує йти без поразок.

«Хімік» завдав «Дніпру» першої домашньої поразки в сезоні. «Тернопіль» провалив третю чверть і програв «Прометею».

Про перебіг подій у матчах баскетбольної Суперліги повідомляє Інформатор, з посиланням на ФБУ.

У неділю, 17 жовтня, відбулися чотири матчі розіграшу Суперліги. Старт ігрової програми дня дали «Харківські Соколи» та «Одеса». Гості відкрили рахунок у матчі, а потім по ходу першої чверті ще двічі виходили вперед. Однак «Харківські Соколи» щоразу наздоганяли суперника і виграли стартову десятихвилинку 26:21.

Друга чверть пройшла в рівній боротьбі й закінчилася внічию 14:14. Так що за підсумками першої половини матчу збереглася перевага харків'ян у 5 очок. У третій десятихвилинці господарі додали до своєї переваги ще два бали, а в четвертій чверті без особливих проблем втримали перемогу.

У Дніпрі зустрілися «Дніпро» і «Хімік». «Дніпро» в цьому сезоні вдома не програвав. «Хімік» у минулому матчі з великим рахунком програв «Харківським Соколам» і фаворитом сьогоднішнього поєдинку явно не був. Однак саме гості захопили лідерство і виграли першу чверть із різницею в одне очко.

«Хімік» утримував лідерство протягом усієї другої чверті. А ось після перерви «Дніпро» додав. Команда відіграла відставання і зрівняла рахунок - 64:64. Але в заключній десятихвилинці в грі «Дніпра» щось зламалося - гравці перестали потрапляти в кільце. Різниця в рахунку на користь «Хіміка» стала невблаганно зростати й за дві хвилини до кінця матчу досягла десяти очок. Ціною надзусиль «Дніпро» скоротив відставання до двох балів, але врятувати матч уже не зміг.

«Тернопіль» приймав чемпіона України «Прометей». При в цілому рівній грі, господарям у кінці першої чверті вдалося відірватися на 6 очок. Рівність сил на майданчику підтвердив хід другої чверті, яка закінчилася внічию 24:24. А ось третю десятихвилинку «Тернопіль» повністю провалив. Команда набрала всього 4 очки і відпустила суперника на 15 балів. Таким подарунком гості скористалися сповна і спокійно довели поєдинок до переможного кінця.

Завершували ігровий тиждень «Київ-Баскет» і «Запоріжжя». Перша чверть пройшла не надто результативно й завершилася з перевагою «Київ-Баскета» у два очки. Ці два бали гравці «Запоріжжя» відіграли в другій чверті. На перерву команди пішли за рахунку 29:29.

Третя десятихвилинка виявилася більш результативною. Команди по черзі вели в рахунку, а лідером із перевагою в один бал чверть завершили гості. До середини четвертої чверті стан справ на майданчику не змінився — з відривом в одне очко лідирувало «Запоріжжя». За дві хвилини до фінальної сирени перевага гостей зросла до п'яти очок. Томсон дальнім кидком відіграв три бали, але більшого «Київ-Баскет» зробити не зміг.

• «Харківські Соколи» - «Одеса» 79:68 (26:21, 14:14, 18:16, 21:17);

• «Дніпро» - «Хімік» 84:88 (21:22, 23:26, 20:16, 20:24);

• «Тернопіль» - «Прометей» 71:82 (21:15, 24:24, 4:25, 22:18);

• «Київ-Баскет - «Запоріжжя» 73:75 (14:12, 15:17, 25:26, 19:20).

Турнирная таблица
Турнірна таблиця

Наступні матчі Суперліги відбудуться 21 і 22 жовтня. Інформатор буде стежити за ходом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор повідомляв про події в матчах одинадцятого туру УПЛ, а також про результати поєдинків Української хокейної ліги і баскетбольної Суперліги

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.