Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Цей реєстр дозволить швидко отримувати всю інформацію про домашніх улюбленців
В Україні від п'ятниці, 3 листопада, запустили Єдиний реєстр домашніх тварин. У ньому зберуть всю інформацію про домашніх котів та собак. Новий реєстр відповідатиме міжнародному законодавству у цій сфері.
Про створення Єдиного реєстру домашніх тварин повідомили у Мінцифри. Там зазначили, що сервіс допоможе швидко знайти необхідні дані про проведення вакцинації чи стерилізації. Відтак, отримати документи на домашнього улюбленця стане набагато простіше.
Українців також закликають долучитися до брифінгу на платформі YouTube Міністерства аграрної політики та продовольства та на Facebook Міністерства цифрової трансформації. Там можна буде дізнатися, як новий Реєстр допоможе боротися із великою кількість безпритульних тварин в Україні.
За даними Світової асоціації з питань тварин України, кількість безпритульних тварин в Україні сягає мінімум 140 тисяч. Це вдвічі більше, ніж до війни.
Співзасновниця асоціації Оксана Кошак повідомила, що на початку війни в Україні було близько 50 тисяч безпритульних тварин. Однак через війну кількість таких тварин зросла, оскільки багато господарів змусили покинути своїх улюбленців або ж вони загубилися.
Кошак також навела статистику причин безпритульності тварин на прикладі Львова: 84% тварин були викинутими господарями, 11% загубилися, 5% народилися на вулиці.
Експертка вважає, що держава має вжити заходів для зменшення кількості безпритульних тварин. Зокрема, вона пропонує запровадити обов’язкову реєстрацію тварин, а також стимулювати власників тварин до вакцинації та стерилізації.
Нагадаємо, раніше Інформатор писав про штрафи у Європі за жорстоке поводження з тваринами. В Україні вони значно менші.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.