Динамо все далі тікає від Шахтаря у чемпіонських перегонах

Перемога над Лівим берегом вивела Динамо на перше місце в УПЛ

Динамо Київ
Динамо вийшло у лідери чемпіонату. Фото: ФК Динамо Київ

Динамо очолило турнірну таблицю УПЛ. У матчі 8-го туру у неділю, 29 вересня, підопічні Олександра Шовковського впевнено обіграли новачка УПЛ Лівий берег. Динамо скористалось осічкою Шахтаря і тепер випереджає "гірників" на шість очок.

Огляд матчу Лівий берег - Динамо

Лівий Берег та Динамо зіграли перший матч в історії

Лівий Берег проводить перший сезон в УПЛ. Тож матч восьмого туру започаткував нове дербі в українському футболі. І закінчилось воно з неприємним для новачків результатом.

Динамо вийшло вперед на 8-й хвилині. Караваєв зробив простріл, м’яч зачепив голкіпера, а Михавко вдало зіграв на добиванні. Лівий берег створював моменти завдяки помилкам динамівського захисту. Бущану доводилось вступати у гру та рятувати свою команду.

Після перерви команди проводили обмін атаками. А на 62-й хвилині помилився воротар Лівого берега. Механів подарував м’яч Бражку і той з центру поля пробив у порожні ворота.

На 80-й хвилині Лівий берег залишився у меншості. Самар почав на підвищених тонах сперечатися з арбітром, маючи попередження. І отримав другу жовту картку. В компенсований час Рубчинський остаточно добив суперника.

Для Михавка та Рубчинського забиті м’ячі стали першими у складі Динамо. З чим футболістів і привітав головний тренер команди Олександр Шовковський. Перепочинку у команди не буде. У понеділок 30 вересня команда вирушає до Німеччини на матч другого туру Ліги Європи проти Хоффенхайма.

"Контролювали хід зустрічі, забили і все було нормально. Але потім почали грати не так, як домовлялися. Почали робити помилки, дозволяли супернику проводити контратаки. Після перерви грали спокійніше, але результат матчу з Лаціо наклав відбиток. Розуміли, що припускатися помилок не мали права.

Привітав Тараса Михавка з дебютним голом, привітав Валентина Рубчинського з дебютним голом. Ще привітали Максима Дячука з поверненням на поле. Ми довіряємо всім нашим молодим гравцям і даватимемо їм можливість грати.

У понеділок зберемося на базі і ввечері поїздом вирушаємо на гру з Хоффенхаймом. Навантаження велике, а до цього додається логістика. Але треба з цим працювати, через війну ми не можемо вилітати з України",– сказав Шовковський.

Українська Прем'єр-ліга. 8-й тур.

• Лівий берег – Динамо Київ - 0:3;
    Голи: Михавко, 8, Бражко, 62, Рубчинський, 90+1;
    Попередження: Самар, 22, Якимів, 80 – Попов, 43, Біловар, 74;
    Вилучення: Самар, 80 (друге попередження).

Лівий берег: Механів, Шаповал, Самар, Якимів, Соколов, Дедух, Приходько, Галас (Войцеховський, 77), Синиця, М. Когут (І. Когут, 76), Кобзар (Семенов, 84).

Динамо Київ: Бущан, Вівчаренко, Михавко (Біловар, 65), Попов (Дячук, 89), Караваєв, Рубчинський, Бражко (Михайленко, 72), Брагару (Волошин, 64), Буяльський, Ярмоленко (Кабаєв, 46), Герреро.

Динамо збільшило відрив від Шахтаря у чемпіонських перегонах 1

Турнірна таблиця УПЛ станом на 30 вересня

Коли та з ким гратиме Динамо в новій ЛЄ

Кияни проведуть вісім поєдинків в загальному турнірі Ліги Європи
Image
Серед суперників Динамо грізні Рома та Лаціо, а ще й темна конячка - ФК РФШ

Раніше Інформатор повідомляв, що збірна України вийшла у півфінал ЧС-2024 з футзалу. В 1/4 фіналу українці перемогли збірну Венесуели з рахунком 9:4. У півфіналі суперником нашої команди стане збірна Бразилії.

Також ми розповідали, що Реал зіграв унічию 1:1 у дербі з Атлетіко. В поєдинку пошкодження отримав голкіпер Реала Тібо Куртуа. Це може дати шанс Андрію Луніну повернутись до основного складу.