Гравці Атлетіко в дербі з Реалом подарували новий шанс Луніну

Гаряче мадридське дербі вийшло скандальним через негідну поведінку фанатів Атлетико, які ледь не зірвали матч

Thibaut Courtois  Реал Мадрид
Тібо Куртуа і сміття з поля виносив і травму отримав. Фото: Gettyimages.com

В суботу, 29 вересня, в Мадриді відбулося гаряче дербі. Реал зіграв внічию 1:1 з Атлетіко. Гра вийшла дуже нервовою та напруженою. Фанати кидали у голкіпера "галактікос" різні предмети і навіть пакети з лайном. А в одному з епізодів Тібо Куртуа отримав пошкодження, яке може вивести його зі складу. Тоді місце у воротах знову займатиме Андрій Лунін, який продовжив контракт з Реалом.

Огляд матчу Атлетіко - Реал

Фани ледь не зірвали матч

Те, що мадридське дербі дограли до кінця схоже на диво. Фани Атлетіко поводили себе на "Метрополітано" по варварські. В середині другого тайма вони почали жбурляти у голкіпера Тібо Куртуа запальнички, стакани і навіть пакети зі сміттям.

Футболісти Атлетіко - Коке та Хіменес - спробували заспокоїти розлючених фанів, але дарма. До футболістів доєднався і тренер Атлетіко Дієго Сімеоне. Він звернувся до фанів, красномовно показучючи, що в тих щось не так з мізками. Але страсті не вщухали. Тому на 69 хвилині команди залишили поле. Вимушена перерва тривала 10 хвилин.

Що до власне футбола, то Реал першим відкрив рахунок. Гол забив Мілітао, йому асистував Вінсіус. "Матрацники" відігрались на 90+5 хвилині. М'яч у відповідь забив Анхель Корреа.

Анчелотті розповів про зупинку

Головний тренер Реала Карло Анчелотті після матчу дуже вміло приховав емоції. Він відзначив силу суперника. Також італійський спеціаліст дав досить дипломатичний коментар щодо інциденту.

"Ми були дуже близькі до перемоги, але сталося те, що сталося. Наші суперники сильні, у них є ресурси і багато якості. Шкода, що пропустили на останніх хвилинах. Коли ми повели в рахунку, то діяли дуже добре, контролювали гру.

Коли ти ведеш у рахунку за п'ять хвилин до кінця, тобі залишається тільки одне: захищатися. Ми так і робили, і робили це дуже добре протягом більшої частини гри, але вони зробили дуже хороший хід, ідеальну наскрізну передачу і забили гол.

...Рішення арбітра про зупинку матча було правильним. Ми виправили кілька речей у роздягальні і почали знову. Нікому не сподобалася ця зупинка. Я не думаю, що команда була відключена від гри через зупинку. Це вплинуло на обидві команди однаково. Вони кинули запальничку, і гра двічі зупинялася. Суддя сказав, що ми відпочиваємо десять хвилин, а потім починаємо знову", - розповів Анчелотті, як повідомляє пресслужба Реала.

Що сталося з Куртуа?

Карло Анчелотті не став відповідати на питання щодо санкцій проти Атлетіко. Натомість він визнав серйозні проблеми зі складом перед матчем Ліги чемпіонів проти Лілля, який відбудеться 2 жовтня. Травми отримали воротар Тібо Куртуа та захисник Фран Гарсія.

"Фран Гарсія отримав сильний удар, але це був удар. У Куртуа проблеми з м'язами, і його стан буде оцінено 30 вересня", - лаконічно заявив Анчелотті.

Травма Куртуа означає, що наш Лунін отримав другий шанс. Скоріш за все він вийде на поле у матчі ЛЧ. І всі ми пам'ятаємо як успішно Андрій грав у цьому турнірі минулого сезону.

Раніше Інформатор розповідав, що Україна не почула молитву Венесуели та вийшла на Бразилію у півфіналі ЧС-2024. Наша команда обіграла латиноамериканців у чвертьфіналі чемпіонату світу з футзалу. Також ми повідомляли, що Мессі брудно вилаяв арбітра матчу Інтер Маямі - Шарлот і отримав гірчичника.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут