Верес якісно зіпсував Шахтарю репетицію перед грою з Аталантою в ЛЧ

В центральному матчі 8 туру УПЛ рівненський Верес на своєму полі зіграв внічию з донецьким Шахтарем

Верес Шахтар
Верес дав справжній бій "гірникам". Фото: ФК Шахтар, НК Верес

Рівненський Верес та Шахтар відкрили програму 8 тура УПЛ у п'ятницю 27 вересня. Через повітряну тривогу матч розпочався на двадцять хвилин пізніше зазначеного терміну. Команди вийшли на поле о 18.20. Матч завершився внічию 1:1, Шахтар втратив очки перед матчем з Аталантою в Лізі чемпіонів.

Студія УПЛ ТБ про матч

Вболівальники заповнили стадіон Авангард

Гру символичним першим ударом розпочала Дарія Трофімчук. Дівчина - молодша сестра рівнянина Миколи Трофімчука, який поклав життя, захищаючи свободу та незалежність України.
Військовий загинув у бою з російськими окупантами 16 серпня 2024 року.

Верес - Шахтар Огляд матчу НЕ ЧІПАТИ Чернетка 1

Дарія Трофимчук - сестра героя. Фото: НК Верес

Перший тайм донеччанам ніяк не можна занести в актив. Команда була сама на себе несхожа. І хоча за ударами по воротах перевага на боці "гірників" 4 проти 2, але у площину воріт гранд не завдав жодного.

Слід відзначити вболівальників рівнян. Стадіон "Авангард" було заповнено досить пристойно. Майже 4 000 глядачів прийшли підтримати свою команду. І Верес віддячив своїм шанувальникам пристрасною грою. Команда з перших хвилин показала, що просто номер відбувати не збирається. Але перший тайм завершився з нулями на табло.

Гравці Шахтаря під час повітряної тривоги. Фото: ФК Шахтар

На 64 хвилині Сміян зніс у карному Криськіва, який виходив віч-на-віч з голкіпером Кожухарем. На точку пішов Георгій Судаков, і тут вболівальники Шахтаря схопились за серце. Бо пенальті в ЛЧ у ворота Болоньї Георгій змарнував, лишивши команду трьох важливих очок. Але в цей раз Судаков пробив точно. Шахтар повів 0:1.

Господарі відігрались на 81 хвилині. Різник парирував удар Гайдучика, який вийшов віч-на віч. Але після певної метушні, на підборі першим опинився Кльоц, який влучно пробив з-за меж штрафного - 1:1.

Гол Вереса

Голкіпер Вереса після матчу був дуже виснажений. Але Андрій Кожухар знайшов сили на коментар. Він розповів за рахунок чого Верес досяг такого результату.

"Гра була важкою. Ми грали проти чемпіонів України. Так, нам трохи пощастило, але всі хлопці виклалися на сто відсотків... Матч був дуже емоційно напруженим, чесно кажучи, дуже хочеться додому...", - заявив після гри Андрій Кожухар.

Коли відбудуться інші матчі 8 туру?

Матч Верес - Шахтар відкрив програму восьмого туру УПЛ. Інші ігри відбудуться протягом трьох днів. Окремо стоїть київське дербі, яке відбудеться 29 вересня у неділю. Динамівцям треба буде дуже якісно реабілітуватись після італійського погрому в Лізі Європи.

Зоря - Ворскла - 18:00.

Нагадаємо, Інформатор повідомляв, що UEFA жорстко провчив Барселону за пропаганду нацизма в Лізі чемпіонів. Команду оштрафували на 10 000 євро. Також ми розповідали, що Довбик забив за Рому з другого поверху.