Динамо виграло у Кривбаса ціною втрати Ярмоленка

Травма Ярмоленка у матчі з Кривбасом не дозволить йому допомогти збірній у матчах Ліги націй

Ярмоленко
Ярмоленко травмувався у матчі з Кривбасом Фото: ФК Динамо Київ

Півзахисник Динамо Андрій Ярмоленко отримав пошкодження. Футболіст травмувався у матчі з Кривбасом, який відбувся у Києві у неділю, 6 жовтня, і закінчився перемогою Динамо з рахунком 2:1. Ярмоленко не зможе допомогти збірній України у жовтневих матчах Ліги націй.

Огляд матчу Динамо - Кривбас

Скільки пропустить Ярмоленко

Після матчу з Кривбасом стало відомо про травму півзахисника Динамо Андрія Ярмоленка. Після проведеного МРТ-обстеження з’ясувалось, що у футболіста ушкодження чотириголового мʼяза стегна. Мінімальний термін для відновлення – два тижні.

Це означає, що Андрій Ярмоленко пропустить матчі збірної України у Лізі націй. Українці 11 жовтня зіграють зі збірною Грузії, а 14 жовтня зустрінуться зі збірною Чехії. Замість Андрія Ярмоленка головний тренер збірної України Сергій Ребров викликав до лав команди півзахисника Полісся Олександра Назаренка.

Ярмоленко відмовився бити пенальті

У матчі з Кривбасом Динамо відкрило рахунок вже на 5-й хвилині. Перший удар Рубчинського з лінії штрафного майданчика заблокував суперник, але Валентин відразу добив м’яч у кут воріт. На 21-й хвилині м’яч у штрафному майданчику Кривбаса влучив у руку Кузику. Після перегляду повтору арбітр призначив пенальті. Ярмоленко поступився правом пробити Віталію Буяльському.

"Ярмоленко сказав, щоб бив я. Зазвичай пробиває він, але дякую йому, що дав мені пробити цього разу. Примітно, що поки арбітр дивився VAR, двічі думав бити вліво від себе, але в останній момент передумав. Тепер для мене буде уроком, що не потрібно змінювати свою першочергову думку", - сказав після матчу Віталій Буяльський.

Кривбас скоротив відставання у компенсований до першого тайму час. Після навісу зі штрафного Романчук випередив голкіпера Динамо і пробив головою. М’яч влучив у Михавка і опинився у воротах.

Після перерви можливості відзначитись були в обох команд. Але рахунок на табло не змінився. Андрій Ярмоленко відіграв 62 хвилини, поступившись місцем на полі Кабаєву.

УПЛ, 9-й тур. Київ, 6 жовтня

• Динамо (Київ) – Кривбас (Кривий Ріг) – 2:1;
    Голи: Рубчинський, 5, Буяльський, 25 (пен) – Михавко, 45+3 (автогол).

Динамо: Бущан – Тимчик, Михавко, Попов, Вівчаренко – Михайленко, Рубчинський (Андрієвський, 79), Буяльський (Шапаренко, 62) – Ярмоленко (Кабаєв, 62), Брагару (Волошин, 79) – Герреро (Ванат, 87).

Кривбас: Кліщук – Бандейра (Понєдєльнік, 46), Романчук, Драмбаєв, Кузик – Бізімана (Іліч, 67), Вакулко, Задерака, Луньов (Аморозо, 31), Микитишин (Жан По, 46, Каменський, 77) – Соса.

Динамо одноосібно лідирує у турнірній таблиці УПЛ. У підопічних Олександра Шовковського 22 очки після восьми матчів. Наступний поєдинок в УПЛ динамо проведе 19 жовтня. Суперником буде Оболонь.

Динамо виграло у Кривбаса ціною втрати Ярмоленка 1

Турнірна таблиця УПЛ станом на 7 жовтня

Коли та з ким гратиме Динамо в новій ЛЄ

Кияни проведуть вісім поєдинків в загальному турнірі Ліги Європи
Image
Серед суперників Динамо грізні Рома та Лаціо, а ще й темна конячка - ФК РФШ

Раніше Інформатор повідомляв, що Артем Довбик забив за Рому у матчі 7-го туру Серії А. Українець відзначився у матчі з Монцею, який закінчився з рахунком 1:1. Довбик отримав найвищу оцінку серед усіх гравців матчу.

Також ми розповідали, що збірна України виборола бронзові медалі на ЧС-2024 з футзалу. В поєдинку за третє місце наша футзалісти розгромили збірну Франції з рахунком 7:1. Чемпіоном світу стала збірна Бразилії.