Гол Довбика не допоміг Ромі перемогти аутсайдера

Артем Довбик забив третій м’яч у Серії А, Рома зіграла унічию з Монцею

Довбик
Довбик забив, але Рома втратила очки Фото: Gettyimages.com

Артем Довбик забив за Рому у матчі 7-го туру Серії А. Матч Монца – Рома відбувся у неділю, 6 жовтня і закінчився з рахунком 1:1. Довбик втретє відзначився за Рому у Серії А.

Огляд матчу Монца - Рома

Довбик забив гол-красень

Рома приїхала у гості до Монци в ранзі фаворита. Монца перебувала на останньому місці турнірної таблиці, набравши за шість матчів три очки. Рома почала активно і на 15-й хвилині Довбик забив. Але гол скасували через офсайд у українського форварда.

Довбик не використав ще декілька моментів. Проте на 61-й хвилині Артем увірвався у штрафний майданчик і в оточенні чотирьох захисників пробив низом у правий кут. Втім перемогу Рома не втримала. На 70-й хвилині Дані Мота зрівняв рахунок.

Серія А. 7-й тур, 6 жовтня

• Монца – Рома – 1:1;
    Голи: Дані Мота, 70 – Довбик, 61.

"Ми зіграли непогано, лише один шанс був у суперника, окрім пропущеного м’яча, я бачив справді красиву Рому, і зараз все відбувається приблизно так. Виступ був хорошим, справді чудовим. Я думаю, що ми всі бачили пенальті, який мав призначити суддя, нема чого говорити.

Монца пробила по воротах три рази, це було наше повне домінування, ми створюємо багато моментів, але нам потрібно забивати більше голів, це прикро, тому що сьогодні ми зробили дуже мало помилок. Ставлення було правильним, у нас не було відчуття, що ми можемо пропустити гол.

На жаль, таке трапляється, потім ми знову почали створювати моменти, і у нас виходило добре. В інших іграх я не бачив, щоб команди так ускладнювали гру Монці, але, на жаль, все вийшло саме так. Команда грає добре, ми добре володіємо м’ячем, і у нас є багато молодих гравців, над якими потрібно працювати. Нам потрібно підняти рівень кожного, але я бачу хороші результати", – сказав після матчу тренер Роми Іван Юрич.

Довбик став найкращим гравцем матчу

Гру Артема Довбика у матчі з Монцею високо оцінили фахівці. Портал WhoScored поставив українському форварду оцінку у 7,6 балів. Це найвищий бал, серед усіх гравців обох команд.

Гол Довбика не допоміг Ромі перемогти аутсайдера 1

Оцінки за матч Монца - Рома Фото: WhoScored

Гол у ворота Монци став для Артема Довбика 100-м в професійній кар’єрі. За Рому форвард забив чотири м’ячі. Три в чемпіонаті Італії і один в Лізі Європи.

10 простих правил, які треба знати про нову Лігу чемпіонів

UEFA радикально змінив формат турніру
Image
Україну в новій реальності представляє Шахтар

Раніше Інформатор повідомляв, що Сергій Ребров вніс зміни до заявки збірної України на жовтневі матчі Ліги націй. Тренер перевів з резервного списку Олександра Назаренка та Дмитра Різника. Вони замінять Андрія Ярмоленка та Андрія Луніна.

Також ми розповідали, що збірна України стала бронзовим призером ЧС-2024 з футзалу. В матчі за третє місце українська команда розгромила збірну Франції з рахунком 7:1. Чемпіоном світу стала збірна Бразилії.