Україна познущалась над Францією у бронзовому матчі ЧС-2024

Збірна України виграла у Франції матч за бронзові нагороди чемпіонату світу з футзалу-2024

Збірна України
Тренер Франції Рафаель Рейно дивиться на тріумф України. Фото: Gettyimages.com

У неділю, 6 жовтня, у Ташкенті відбувся матч за бронзові нагороди Чемпіонату світу з футзалу - 2024. Збірна України вийшла на майданчик проти збірної Франції. У надважкому матчі команда України виборола перемогу з рахунком 7:1.

Матч Україна - Франція

Перший тайм був за нами

Перший тайм розпочався доволі обережно. Але наш Ігор Чернявський забив перший гол на 10 хвилині (1:0). Французи відразу побігли уперед і мали гарний шанс зрівняти, але наші хлопці витримали натиск. Воротар Олександр Сухов впевнено діяв і в рамці, і як польовий гравець.

За п'ять хвилин до завершення першого тайму Євген Жук потужно пробив по воротах галів, але м'яч оминув стійку. Данило Абакшин потім виходив віч-на-віч, але потрапив у стійку. Це був реальний шанс подвоїти рахунок. За 20 секунд до перерви французи вимагали пенальті, але арбітри після перегляду відеозапису не погодилися на це. Перший тайм закінчився на користь збірної України - 1:0.

Мушкетери програли дуель

Французи відразу побігли в атаку після перерви. Але наші витримали стартову навалу. І Михайло Зварич зробив рахунок 2:0. Французи забили м'яч у відповідь доволі швидко, але це стало першим та останнім їх здобутком у матчі за бронзові нагороди. Треба завважити, що перед цим відбувся доволі суперечливий момент. Ми мали право на пенальті, хоча арбітри зробили висновок, що гали правил не порушували.

А Євген Жук за 10 хвилин створив диво. Він завдав влучного удару, відірвавшись від двох захисників. За дві хвилини він же зробив рахунок 4:1. Потім Данило Абакшин чудовим ударом забив п'ятий гол. Не минуло хвилини й рахунок став 6:1 на нашу користь. Франція була спантеличена. А Данило Абакшин забив цвях у труну галів. Він зробив хет-трик та фінальний рахунок 7:1.

"Так, це був важливий матч для нас. Україна виявилась сильнішою. Ми намагалися виграти, але не цього разу", - заявив після гри головний тренер галів Рафаель Рейно.

Раніше Інформатор повідомляв, що Тайсон Ф'юрі пискляво вилаяв Олександра Усика
Англієць брудно вилаявся проти нашого чемпіона та його команди. Також ми розповідали, що Ребров шукає нових джокерів перед вирішальними матчами Ліги націй