Рух у матчі з драматичною розв’язкою відібрав очки у Олександрії

Олександрія не змогла перемогти Рух у домашньому матчі 9-го туру

УПЛ
Олександрія та Рух розділили очки Фото: ФК Олександрія

В Українській Прем’єр-лізі проходять матчі 9-го туру. В одному з центральних матчів ігрової програми зустрілись Олександрія та Рух. Матч проходив у суботу, 5 жовтня, на полі стадіону КСК Ніка у місті Олександрія і закінчився з рахунком 1:1.

Олександрія - Рух перед матчем

Рух продовжив нічийну серію

Олександрія перебуває серед лідерів УПЛ. Команда разом з Динамо набрала по 19 очок і поступалась киянам лише за додатковими показниками. Рух також перебуває у верхній частини турнірної таблиці. Щоправда останнім часом Рух трохи пригальмував, зігравши внічию три матчі поспіль.

Перший небезпечний момент виник на 14-й хвилині. І створили його гості. Краснопір намагався замкнути передачу Карабіна з лівого флангу, але його випередив Шабанов. Через дві хвилини Притула після розіграшу кутового влучив у голову Кампосу, від якої м’яч потрапив у поперечину. А після подачі ще одного кутового Підгурський головою пробив вище воріт.

Олександрія відповіла ударом Бєляєва, з яким впорався голкіпер Руха Ледвій. Потім шанс відкрити рахунок втратив Філіппов. Форвард Олександрії пробив поруч з правою дев’яткою. Наступну нагоду для взяття воріт господарі створили вже наприкінці першого тайму. Непоганий дальній удар Калюжного пройшов вище цілі.

Другий тайм був менш багатий на моменти. Команди намагались пробитись до воріт одна одної, але захист діяв надійно. Все йшло до нульової нічиєї, але на 88-й хвилині помилився воротар Руха. Ледвій перед своїм штрафним майданчиком віддав м’яч Філіппову. Форвард Олександрії холоднокровно переграв голкіпера.

На 5-й компенсованій хвилині арбітр отримав підказку VAR і пішов переглядати повтор. А потім призначив пенальті за фол Кампоса проти Краснопіра. Одинадцятиметровий реалізував сам потерпілий, пробивши у правий кут. Олександрія пішла на штурм, але успіху не досягла.

Українська Прем'єр-ліга. 9-й тур.

• Олександрія – Рух - 1:1;
    Голи: Філіппов, 88 – Краснопір, 90+9 (пен.);
    Попередження: Кампуш, 90+8 – Квасниця, 77, Роман, 79, Філіппов, 89.

Олександрія: Єрмаков – Мартинюк, Шабанов, Кампос, Кравченко – Калюжний, Бєляєв, Смирний, Ковалець, Безерра – Філіппов;

Запасні: Шевченко, Макаренко, Копина, Логінов, Скорко, Ващенко, Козак, Костишин, Мишньов, Плакса, Шостак, Погорілий.

Рух: Ледвій – Сич, Холод, Дідик, Роман – Підгурський, Карабін, Притула, Федор, Климчук – Краснопір;

Запасні: Герета, Лях, Товарницький, Семотюк, Клайвер, Квасниця, Руніч, Плюмейн.

Олександрія вийшла на перше місце в турнірній таблиці. Рух посідає 5-те місце. Львівська команда продовжила нічийну серію.

Рух у матчі з драматичною розв’язкою відібрав очки у Олександрії 1

Турнірна таблиця станом на 5 жовтня

Раніше Інформатор повідомляв, що Ламін Ямал став пріоритетною трансферною ціллю ПСЖ. У французькому клубі вбачають в молодій зірці Барселони нового Неймара. ПСЖ готовий навіть побити трансферний рекорд.

Також ми розповідали, що збірні Грузії та Чехії оголосили заявки на жовтневі матчі Ліги націй. Збірна України зіграє з Грузією 11 жовтня. З Чехією підопічні Сергія Реброва зустрінуться 14 жовтня. Інформатор проведе онлай-трансляції поєдинків.