«Динамо» в меншості з великим рахунком програв «Шахтарю»

У двох інших матчах дня команди розійшлися миром.

Про перебіг подій в матчах дев'ятого туру Прем'єр-ліги повідомляє Інформатор .

У неділю, 8 листопада, відбулися три поєдинки дев'ятого туру УПЛ. У першому матчі дня зустрілися «Рух» і «Інгулець». На 17-й хвилині гості вийшли вперед. Арбітр призначив одинадцятиметровий у ворота «Руху» за фол Копіни на Сичинаву, і Бартулович впевнено привів вирок у виконання. На 39-й хвилині Кучеренко заробив друге попередження, залишивши «Інгулець» в меншості.

У другому таймі команди тричі відзначилися протягом шести хвилин. Спершу Мисик зрівняв рахунок на 51-й хвилині, а на 56-й Кондраков ударом з пенальті вивів «Рух» вперед. Через хвилину «Інгульцю» вдалося провести гольову атаку, і Козак встановив остаточні цифри на табло. Ця нічия стала сьомою для «Інгульця» в дев'яти матчах.

У центральному матчі туру на полі НСК «Олімпійський» лідер турнірної таблиці київське «Динамо» приймало «Шахтар». Обидві команди в середині тижня зазнали поразки в матчах групового етапу Ліги чемпіонів. І якщо «Динамо» поступилося «Барселоні» 1: 2, продемонструвавши непогану гру, то«Шахтар» програв «Боруссії» з розгромним рахунком 0: 6.

Перший небезпечний момент у матчі виник біля воріт «Динамо» на 18-й хвилині. Корнієнко пробив зі штрафного в правий нижній кут, але Нещерет виявився на місці і перевів м'яч на кутовий. На полі було багато боротьби, а ось моментів для взяття воріт практично не виникало. На 33-й хвилині після розіграшу кутового на правому фланзі Сидорчук потужно пробив з-за меж штрафного поруч з правою штангою воріт «Шахтаря».

А в атаці у відповідь «Шахтар» забив. Додо подав з правого флангу, Нещерет на виході промахнувся, і Мораес головою відправив м'яч у порожні ворота. «Динамо» провело відповідну атаку, яка завершилася ударом Буяльського. Трубін ногою відбив удар, а потім накрив м'яч. У компенсований до першого тайму час Сидорчук грубим підкатом зупинив прохід Корнієнко по лівому флангу. Первісна жовта картка перетворилася в червону, після перегляду арбітром матчу Катериною Монзуль відео-повтору.

На старті другої половини матчу стало ясно, що Корнієнко не зможе продовжити матч. Його місце на полі зайняв Сіпріано. На 58-й хвилині Нещерет відбив удар Тете з лінії півкола штрафного. На 66-й хвилині Степаненко зважився на дальній удар по воротах «Динамо», і м'яч рикошетом від п'яти Маркоса Антоніо влетів у ворота київського клубу.

Третій м'яч «Динамо» пропустило на 73-й хвилині. Попов у підкаті вибив м'яч у Коваленко, але першим на підборі виявився Алан Патрік, і з двадцяти метрів відправив ігровий снаряд у ворота. «Шахтар» впевнено переміг і впритул підібрався до киян в турнірній таблиці Прем'єр-ліги.

У заключному матчі туру в Запоріжжі «Зоря» грала з «Ворсклою». Матч активніше розпочали гості, які подали до 12-й хвилині 5 кутових. Найнебезпечнішим з них став саме п'ятий, що завершився ударом головою Яворського. Голкіпер «Зорі» Шевченко виявився на місці і м'яч забрав. «Зоря» відповіла ударом Хомченовського на 20-й хвилині, з яким без проблем впорався Резник.

На 36-й хвилині Кочергін в спробі перехопити навіс у штрафну «Зорі» головою пробив по своїх воротах, однак Шевченко зумів вчасно зреагувати і відправити м'яч на кутовий. На 42-й хвилині Резник парирував небезпечний удар Фаворова в лівий кут.

На 53-й хвилині матчу удар Юрченка з півкола штрафного прийняла на себе поперечина воріт «Ворскли». А через півтори хвилини Гладкий не зміг переправити м'яча у ворота полтавської команди після прострілу Фаворова з правого флангу. На 58-й хвилині Хомченовський порушив правила проти Кані, і арбітр після перегляду повтору видалив гравця «Зорі».

На 69-й хвилині Дитина отримав другу жовту картку і зрівняв склади команд. На 78-й хвилині удар Скляра по воротах «Ворскли» пройшов над поперечиною. Матч завершився нульовою нічиєю, яка дозволила «Ворсклі» зберегти за собою третю сходинку турнірної таблиці УПЛ.

Матчі, зіграні 8 жовтня:

• «Рух» - «Інгулець» 2: 2 (Мисик, 51, Кондраков, 56, (з пенальті) - Бартулович, 17, (з пенальті), Козак, 57);
  • «Динамо» - «Шахтар» 0: 3 (Мораес, 34, Маркос Антоніо, 66, Алан Патрік, 73);
  • «Зоря» - «Ворскла» 0: 0.

Матчі десятого туру Прем'єр-ліги відбудуться з 20 по 22 листопада. Інформатор буде стежити за ходом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше ми повідомляли про поєдинки дев'ятого туру УПЛ, зіграних 7 листопада,а також про матчі Української хокейної ліги і баскетбольної Суперліги .