"Динамо" поступилося "Барселоні", "Баварія" у результативному матчі обіграла "Бенфіку" - підсумки поєдинків Ліги чемпіонів

«Динамо» не забиває вже в четвертому матчі групового етапу Ліги чемпіонів.

"Барселона" у другому матчі поспіль мінімально обіграла "Динамо". Форвард «Баварії» Роберт Левандовскі трьома забитими м'ячами та результативною передачею відзначив свій сотий матч у Лізі чемпіонів.

Про результати матчів групового етапу Ліги чемпіонів та Ліги конференцій повідомляє Інформатор .

У вівторок, 2 листопада, у групах E, F, G та Н відбулися матчі четвертого туру групового раунду Ліги чемпіонів сезону 2021/22. Чемпіон України київське "Динамо" у Києві приймало "Барселону". На поле стадіону НСК «Олімпійський» команди вийшли у наступних складах:

Динамо: Бущан, Кендзера, Забарний, Сирота, Караваєв, Сидорчук, Шапаренко, Циганков, Буяльський, де Пена, Гармаш.

Запасні: Бойко, Бурда, Вербич, Шепелєв, Рамірес, Шабанов, Леднєв, Андріївський, Вітіньо, Тимчик, Шкурін, Антюх.

Барселона: Тер Штеген, Мінгеса, Гарсія, Ленгле, Альба, Ф. Де Йонг, Бускетс, Гонсалес, Гаві, Фаті, Депай.

Запасні: Нето, Пенья, Дест, Араухо, Пуч, Дембеле, Демір, Коутіньйо, Л. Де Йонг, Умтіті, Бальде, Санс.

На перших хвилинах "Барселона" взяла м'яч під свій контроль і відтіснила "Динамо" на його половину поля. На 3-й хвилині захисники київського клубу спершу заблокували удар Депая, а потім елегантно витерли гравця «Барселони» від м'яча та не дозволили пробити повторно. На 16-й хвилині Бущан кінчиками пальців зачепив м'яч під час подачі з правого флангу, що дезорієнтувало Фаті і він не зміг завдати удару.

На 23-й хвилині Циганков прорвався правим флангом і віддав у центр, але удар у Шапаренка, що набіг, відверто не вийшов. Через дві хвилини після кутового біля воріт «Барселони» тер Штеген ногами відбив потужний удар де Пени. У наступній атаці «Динамо» Шапаренко пробив поряд із лівою штангою. На 32-й хвилині Альба ударом головою у падінні влучив у праву штангу воріт «Динамо». Однак при цьому Альба знаходився в офсайді, про що піднятим прапорцем просигналізував лайнсмен. Через 10 хвилин у штрафному майданчику киян виник ще один небезпечний момент. Гонсалес бив головою, але влучив у Депая, а Забарний завадив Фаті добити м'яч у ворота.

На 58-й хвилині Караваєв підібрав м'яч біля лівого кута штрафного майданчика і обвідним ударом запустив м'яч поруч із дальньою дев'яткою. Через 5 хвилин арбітр призначив пенальті у ворота «Динамо», проте після перегляду повтору своє рішення скасував, зауваживши, що Фаті зачепився за свою ногу.

А на 70-й хвилині "Барселона" забила. Після прострілу Мінгеси з правого флангу та невдалої спроби оборони «Динамо» винести м'яч, Фаті з району одинадцятиметрової позначки пальнув під поперечину. На 82-й хвилині тер Штеген у стрибку парирував удар Циганкова, а Вербич на добиванні відправив м'яч у небо. «Динамо» зазнало третьої поразки поспіль і з одним очком міцно засіло на останньому місці в групі.

У другому матчі групи Е зустрілися «Баварія» та «Бенфіка». Гості забили на 15-й хвилині, але при цьому Піцці заліз до офсайду і арбітр взяття воріт не зарахував. "Баварія" відкрила рахунок на 26-й хвилині. Левандовськи на дальній штанзі головою замкнув навіс Комана з правого флангу. На 32-й хвилині Левандовскі виступив уже як асистент. Форвард «Баварії» увірвався до штрафного майданчика і покотив під удар партнерові по команді, а Гнабрі з лінії воротарської п'ятою відправив м'яч у лівий кут.

На 38-й хвилині Морато відіграв один м'яч, головою пробивши під праву штангу після навісу зліва. На 45-й хвилині арбітр призначив пенальті у ворота португальського клубу за гру рукою. Левандовскі з одинадцятиметрової позначки пробив трохи лівіше від центру і голкіпер «Бенфіки» намертво забрав м'яч.

На 4-й хвилині другого тайму "Баварія" зміцнила свою перевагу в рахунку. Після знижки партнера Сані поклав корпус і з льоту пробив у нижній правий кут. На 61-й хвилині "Баварія" провела контратаку, Сене віддав пас Левандовські, і форвард забив свій 80-й м'яч у матчах Ліги чемпіонів. На 74-й хвилині «Бенфіка» скоротила різницю у рахунку. Нуньєс втік від захисників і під ногою воротаря «Баварії» Нойєра відправив м'яч у сітку. На 84-й хвилині Левандовскі, перекинувши воротаря "Бенфіки", оформив хет-трик. «Баварія» з 12-ма очками впевнено лідирує у групі Е і вже забезпечила собі вихід до плей-офф Ліги чемпіонів.

Турнірна таблиця. Групи Е-Н.

3 листопада відбудуться матчі четвертого туру у групах А, В, С та D. «Шахтар» після розгромної поразки у Києві спробує взяти реванш у «Реала» у Мадриді. Інформатор стежитиме за перебігом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор повідомляв про події у матчах тринадцятого туру УПЛ, а також про результати поєдинків українців хокейної ліги та баскетбольної Суперліги .

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі  Інформатор Live . Підписатися на канал у Viber можна тут .