«Динамо» обіграло СК «Дніпро-1,« Колос »програв «Зорі»,«Рух» і «Минай» поділили очки

«Динамо» продовжує лідирувати і йде без поразок.

«Рух» і «Минай» завершили поєдинок результативною нічиєю. «Динамо» відсвяткувало впевнену перемогу в матчі з четвертою командою поточного чемпіонату.

Про хід поєдинків Прем'єр-ліги і результати зустрічей повідомляє Інформатор з посиланням на УПЛ.

У неділю, 24 жовтня, відбулися три матчі дванадцятого туру УПЛ. Відкривали ігрову програму дня відновився після спалаху коронавируса «Рух» і «Минай». Команди грали в таких складах:

Рух:  Бандура, Сич, Стаменкович, Мартинюк, Таллес, Карасюк, Лях, Притула, Климчук, Де Росаріо, Альваренга.

Запасні: Ледвій, Гагун, Білий, Слюсар, Мисик, Кухарчук, Рунич, Кондраков Кузик.

Минай: Кучер, Гончар, Векляк, Матіч, Синегуб, Месхі, Петрусенко, Вишневський, Білоног, Кулієв, Ахмедзаде.

Запасні: Пеньков, Семенко, Багайоко, Книш, Коваленко, Хахлев, Байдаєв, Селезньов, Кобак.

Рахунок в матчі відкрили гості. На 13-й хвилині Ахмедзаде на дальній штанзі головою замкнув подачу Синегуба з лівого флангу. «Рух» відігрався на третій хвилині другого тайму завдяки помилці голкіпера «Миная». Удар Альваренгі з-за меж штрафного не виглядав таким що не береться, але Кучер пропустив м'яч під собою.

«Минай» знову повів у рахунку на 67-й хвилині. Селезньов пасом з глибини вивів партнера до воріт суперника, і Синегуб холоднокровно переграв голкіпера «Руху». Але радість гравців «Миная» тривала недовго. Через п'ять хвилин Климчук з невеликим рикошетом від голови Векляка зрівняв рахунок.

У Києві відбувся центральний матч ігрового дня. Чемпіон України і лідер поточного чемпіонату «Динамо» зустрілося з СК «Дніпро-1». Склади команд:

Динамо:  Бущан, Тимчик, Забарний, Кендзьора, Миколенко, Андрієвський, Шепелев, Циганков, Буяльський, Вітіно, Рамірес.

Запасні: Бойко, Сидорчук, Вербич, Шапаренко, де Пена, Леднєв, Гармаш, Караваєв, Сирота.

Дніпро: Кожокару, Лучкевич, Логінов, Сваток, Нельсон, Гуцуляк, Джурасек, Ігнатенко, Пихаленок, Ярмолюк, Довбік.

Запасні: Юрчук, Паст, Батагов, Назаренко, Чуже, Ді Франко, Адамюк, Білл.

Початок поєдинку пройшов досить нудно. Трохи пожвавив гру Рамірес, на 20-й хвилині пробивши в парі метрів від правої штанги. Потім в гру вступив Кожокару, парирував удар Андрієвського. Спроби команд організувати атаку переривалися обороною ще на підступах до штрафного майданчика. При цьому гравці «Динамо» іноді долали оборонні редути «Дніпра-1» і били по воротах, але зовсім неточно. У гостей до кінця першого тайму в статистиці залишався один неточний удар, нанесений Ярмолюком на 17-й хвилині.

На 50-й хвилині невеликий шедевр створив Циганков. Півзахисник «Динамо» отримав м'яч на правому фланзі, змістився в центр і відправив м'яч у дальній верхній кут воріт «Дніпра-1». На 70-й хвилині «Динамо» забило вдруге. Логінов перервав передачу Циганкова на Шапаренко, але набіг Гармаш з рикошетом від ноги того ж Логінова увігнав м'яч під поперечину. Через 10 хвилин Буяльський вийшов один на один, але пробити Кожокару не зміг. Потім де Пена запустив м'яч трохи вище поперечини.

Завершував ігрову програму тринадцятого туру поєдинок «Зоря» - «Колос». Команди вийшли на поле в таких складах:

Зоря:  Мацапура, Фаворов, Імереков, Снурніцин, Хомченовський, Аллахьяр Сайядманеш, Булеца, Цвек, Луньов, Гладкий, Шахаб.

Запасні: Жилкін, Руфат, Жуніньо, Алібеков, Казаков, Крістіан, Нагнойний, Фрімпонг, Гільєрме.

Колос: Фесюн, Ром, Павловець, Новак, Чорноморець, Ільїн, Мілько, Богданов, Чурко, Лисенко, Ренан.

Запасні: Маханьков, Гавриш, Петров, Нгамба, Задоя, Велетень, Костишин, Нурієв, Сітчінава.

Після того який забрав чимало сил матчу Ліги конференцій в Болгарії, «Зоря» не поспішала включати максимальні швидкості. Та й «Колос» поводився досить обережно і не кидав в атаку великі сили. Так, в позиційній боротьбі, і пройшла половина першого тайму. А на 38-й хвилині «Зоря» відкрила рахунок. Шахаб зліва прострілив у воротарський і Аллахьяр біля дальньої штанги в падінні замкнув передачу.

На 54-й хвилині Гладкий намагався перехитрити Фесюн, пробивши в ближній кут, але голкіпер «Колоса» удар парирував. Потім активізувався «Колос». Команда заробила кілька стандартів біля воріт «Зорі», однак втілити їх в гол не змогла. Поступово матч наближався до завершення. Фесюн знову виручив «Колос», ногою відбивши удар Гладкого. У компенсований час «Зоря» провела контратаку, яка завершилася неточним ударом Булеца.

• «Рух» - «Минай» 2: 2 (Альваренга, 48, Климчук, 72 - Ахмедзаде, 13, Білоног, 67);
  • «Динамо» - СК «Дніпро-1» 2: 0 (Циганков, 50, Гармаш, 70);
  • «Зоря» - «Колос» 1: 0 (Аллахьяр, 38).

Турнирная таблица УПЛ

Турнірна таблиця УПЛ

Матчі 13-го туру пройдуть з 30 жовтня по 1 листопада. Інформатор буде стежити за ходом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор повідомляв про події в матчах дванадцятого туру УПЛ, а також про результати поєдинків Української хокейної ліги і баскетбольної Суперліги .