«Динамо» дозволило «Чорноморцю» використати орендованих гравців та виклало їм урок футболу

Матчі п'ятнадцятого туру УПЛ відбудуться 19-22 листопада.

"Динамо" пішло на невластивий для сучасного українського футболу крок. Однак цей шляхетний вчинок не врятував Чорноморець від розгрому.

Про хід поєдинків Прем'єр-ліги та результати зустрічей повідомляє Інформатор з посиланням на УПЛ .

У п'ятницю, 19 листопада, відбувся стартовий матч п'ятнадцятого туру УПЛ. У Києві «Чорноморець» як номінальний господар поля зустрівся з «Динамо». Команди грали у наступних складах:

Чорноморець:  Варакута, Дубко, Біловар, Кузик, Вачіберадзе, Скорко, Тлумак, Бугай, Ісаєнко, Авагімян, Брагару.

Запасні: Паламарчук, Шторгін, Сухоручко, Михайленко, Кравченко, Білошевський, Долгов, Кадирі.

Динамо: Бущан, Кендзьора, Сирота, Миколенко, Караваєв, Андріївський, Шепелєв, Буяльський, Циганков, Вітіньо, Шкурін.

Запасні: Бойко, Шабанов, Тимчик, Гармаш, Леднєв, де Пена, Яцик, Антюх, Кулач.

На старті поточного сезону "Чорноморець" орендував у "Динамо" 16 футболістів. В українському чемпіонаті широко застосовується практика заборони орендованим гравцям грати проти клубу, з яким у них укладено контракт. На цей раз «Динамо» відступило від своїх правил, і за прикладом «Дніпра» зразка 2000-х років дозволило орендованим гравцям взяти участь у матчі.

На третій хвилині Циганков впав у штрафному майданчику «Чорноморця». Арбітр артистичні здібності гравця "Динамо" справедливо оцінив жовтою карткою за симуляцію. На 13-й та 14-й хвилинах Шкурін двічі не використав свої моменти, пробивши повз. Через три хвилини Шкурін виступив уже як асистент. Форвард «Динамо» навісив із лівого флангу, Буяльський скинув під удар, а Циганков пробив у штангу. У грі настало невелике затишшя. А потім "Динамо" відкрило рахунок. На 27-й хвилині після серії блокувань ударів від захисників Чорноморця Буяльський підібрав м'яч і точно пробив у нижній лівий кут. Через три хвилини Вітіньо ударом з-за меж штрафного майданчика в ліву дев'ятку зміцнив перевагу київського клубу. На 37-й хвилині Вітіньо оформив дубль, з лінії воротарського майданчика відправивши м'яч у відкритий кут воріт «Чорноморця». На 44-й хвилині Ісаєнко відіграв один м'яч, скориставшись помилкою оборони «Динамо» після подачі кутового.

На 3-й хвилині другого тайму Гармаш ударом з-за меж штрафного майданчика вбив м'яч по праву штангу воріт «Чорноморця». На 53-й хвилині арбітр призначив пенальті у ворота "Чорноморця" за гру рукою. Буяльський виконав вирок влучним ударом у правий кут. Довершив розгром на 82-й хвилині Кулач, ударом з воротарської лінії забивши свій дебютний м'яч у складі «Динамо».

• "Чорноморець" - "Динамо" 1:6 (Ісаєнко, 44 - Буяльський, 27, 58 (з пін.), Вітіньо, 30, 37, Гармаш, 48, Кулач, 82).

Турнирная таблица УПЛ

Турнірна таблиця УПЛ

Інші матчі 15-го туру УПЛ відбудуться 20, 21 та 22 листопада. Інформатор стежитиме за перебігом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор повідомляв про перемогу збірної України над збірною Боснії та Герцеговини, вихід «Київ-Баскету» у топ-16 Кубку Європи ФІБА, а також про результати поєдинків українців хокейної ліги та баскетбольної Суперліги .

Підписуйтесь на наш Telegram-канал щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі  Інформатор Live . Підписати на канал у Viber можна тут