“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
На цьому місці хотіли збудувати висотки, але протести громадськості та судові позови змусили місцеву владу змінити плани
У Києві очільнику «Київзеленбуду» Олексію Королю презентували проєкт парку "Дикий Лівий", який облаштують на лівому березі Дніпра. Він простягнеться від моста "Метро" вздовж Микільської Слобідки до урочища Горбачиха.
Концепт парку було розроблено за технічним завданням і за кошти місцевої громади. Проект розробляла «SBM Studio» - це українська команда світового рівня, авторству якоі належить багато архітектурних проєктів у Харкові, як приклад «Саржин Яр»(переможець трьох світових нагород по соціальним проектам), Києві, Дніпрі та інших містах країни. Як зазначила засновниця SBM Studio й архітекторка Ольга Клейтман, передбачили водонепроникне покриття доріжок у разі підтоплення. Також лівий берег хочуть зробити з вільним доступом до води для всіх груп населення.
У листопаді 2021 року київська ініціатива «Дикий Лівий» почала збирати кошти на розроблення концепції ревіталізації прибережних зон лівого берега Дніпра й Микільської Слобідки.
На березі Дніпра, за адресою Микільсько-Слобідська, 7/9, забудовник планував звести три 25-поверхових будинки (ЖК Sundance). Проти будівництва виступали місцеві жителі. Будівництво заморозили через судові позови й кримінальні провадження, на земельну ділянку накладали арешт.
У серпні 2021 року будівництво поновили, на ділянку заїхала будівельна техніка. Місцеві жителі знову вийшли на протести. На їхню вимогу комунальні служби привезли бетонні блоки, щоби перекрити проїзд для техніки. Будівництво призупинили, 30 серпня паркан демонтували.
1 вересня 2021 року Київрада виділила три ділянки загальною площею у 5,3 гектара для парку на Микільській Слобідці. Землі передали на баланс КО «Київзеленбуд». За даними Київради, ідеться про територію вздовж Русанівської протоки від проспекту Броварського до вулиці 2-ої Садової й вулиці Микільсько-Слобідської, 7–9.
19 листопада 2021 року Київрада проголосувала за викуп земельної ділянки на вулиці Микільсько-Слобідській, 7–9, для подальшого створення парку. Наприкінці листопада Державна інспекція архітектури та містобудування України (ДІАМ) провела позапланову перевірку й зупинила незаконні будівельні роботи на ділянці по вулиці Микільсько-Слобідська, 7–9.
Як раніше повідомляв Інформатор, на Русанівській косі у Дніпровському районі столиці хочуть збудувати веслувальну базу. Ініціатор - Жан Запорожець, керівник компаній "Саннація" та "ЛікоПром", засновник клубу з веслування на човнах "Драгонбот". Киянам ця ідея не сподобалася, на сайті КМДА з'явилася петиція проти будівництва.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.