Данія виграла в Білорусі, Канада насилу обіграла Казахстан

Канада і Швеція здобули свої другі перемоги на турнірі.

Пропустивши першою, збірна Швеції провела у ворота британців 4 шайби. Норвегія в серії буллітів переграла збірну Латвії.

Про перебіг подій у матчах чемпіонату світу повідомляє Інформатор.

У п’ятницю, 28 травня, на чемпіонаті світу з хокею відбулися чотири поєдинки. У матчі групи А зустрілися збірні Швеції та Великобританії. Як не дивно, у цьому поєдинку грали аутсайдери групи А. І якщо для британців це цілком очікуваний результат, то шведи дуже невдало проводять чемпіонат світу, і після чотирьох матчів займали в групі останнє місце.

Першими закинули британці — на 8-й хвилині Кірк розписався у воротах збірної Швеції. Відігралися шведи завдяки голу Серенсена, який реалізував чисельну перевагу на 16-й хвилині. У другому періоді Пудас на 28-й хвилині й Кемпе на 33-й зміцнили перевагу скандинавів. На 53-й хвилині Кемпе оформив дубль, остаточно знявши питання про переможця матчу.

У другому поєдинку групи А грали збірні Данії та Білорусі. Збірна Білорусі досить швидко відкрила рахунок. На 3-й хвилині Демків увірвався в зону суперника, обіграв захисника і відправив шайбу у ворота збірної Данії. Данці досить швидко зрівняли рахунок. На 6-й хвилині Майер кидком у дальній кут реалізував чисельну перевагу.

У середині другого періоду збірна Данії заробила видалення, ніж відразу ж скористалася Білорусь. Білоруси виграли вкидання в зоні суперника, і на 4-й секунді більшості Стефанович кидком відразу відправив шайбу під перекладину.

На 45-й хвилині Данці вдруге в матчі зрівняли рахунок. Кидок Фрома від синьої лінії взяв на себе захисник, а ось перешкодити Асперупу результативно зіграти на добиванні вже ніхто з гравців збірної Білорусі не зміг. Через три хвилини данці перехопили шайбу у своїй зоні, провели контратаку, яку кидком у ближню дев’ятку завершив Фром.

Збірна Данії кинулася добивати збентеженого суперника, і на 50-й хвилині Лаурідсен закинув у ворота білорусів четверту шайбу. На цьому неприємності для збірної Білорусі не закінчилися. На 53-й хвилині Тру зробив рахунок 5: 2, підправив шайбу у ворота після потужного кидка партнера за командою від синьої лінії.

У поєдинку групи В Казахстан зустрівся зі збірною Канади. На 7-й хвилині першого періоду Манджапане вивів уперед грала в більшості збірну Канади, а на початку другого періоду Енріке подвоїв перевагу канадців. Через три хвилини Міхайліс відіграв одну шайбу. На другій хвилині третього періоду Міхайліс зрівняв рахунок, а ще через кілька хвилин міг оформити хет-трик, але не переграв воротаря канадської збірної. Уже в наступній атаці Парфетт точним кидком повернув канадцям лідерство. Казахстан зняв воротаря, і за три секунди до кінця матчу Браун завів шайбу в порожні ворота.

У другому поєдинку групи В господарі турніру збірна Латвії грала зі збірною Норвегії. На 4-й хвилині зустрічі Ульден вивів збірну Норвегії вперед. На 12-й хвилині Крастенбергс встановив рівність на табло, а через шість хвилин Кеніньш приніс лідерство для збірної Латвії.

На другій хвилині другого періоду, при грі в меншості, Олімб перехопив шайбу й кидком під поперечину зрівняв рахунок. На початку третьої двадцятихвилинки збірна Латвії упустила можливість вийти вперед і тут же отримала відповідь. На 42-й хвилині Петтерсен із центральної зони перед воротами розстріляв голкіпера збірної Латвії. На 50-й хвилині господарі чемпіонату зрівняли рахунок. Рубінс кинув із гострого кута, і шайба проскочила у ворота Норвегії між штангою й щитком голкіпера.

Поєдинок продовжився в овертаймі. На початку третьої хвилини додаткового часу збірна Латвії отримала чисельну перевагу. Однак норвежці надійно зіграли в обороні та витримали натиск суперника. А в серії післяматчевих буллітів точнішими виявилися гравці збірної Норвегії, причому у двох моментах гравці збірної Латвії, обігравши голкіпера, потрапляли в штангу.

Група А:

• Швеція — Великобританія 4:1 (1:1, 2:0, 1:0);
  • Данія — Білорусь 5:2 (1:1, 0:1, 4:0);

Група В:

• Казахстан — Канада 2:4 (0:1, 1:1, 1:2);
  • Латвія — Норвегія 3:4 (1:1, 2:1, 0:1, 0:0, 1:2).

Наступні матчі чемпіонату світу відбудуться 29 травня. Інформатор буде стежити за ходом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор повідомляв про перемогу «Вільярреала» у фіналі Ліги Європи, про підсумки жеребкування чемпіонату Європи з волейболу серед чоловічих збірних, про результати матчів чемпіонату світу з хокею із шайбою в елітному дивізіоні, а також про матчі півфінальної серії плей-офф баскетбольної Суперліги.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.